Sutter chce v Calgary dokončit dávný byznys

Temperamentní kouč se vrací na střídačku Flames a rád by napravil finálovou porážku s Tampou z roku 2004

Napsal Lukáš Hron @NHLcz / nezávislý autor NHL.com/cs

Chybělo tenkrát pár centimetrů, obyčejná špetka štěstí. A Darryl Sutter mohl Calgary Flames dotáhnout ke Stanley Cupu.

Vasilevskij přišel o sérii, Tampa ale dál válí

Rusova šňůra se zastavila na čase 228:09, Lightning přemohli Chicago díky gólu 0,1 vteřiny před koncem prodloužení

Killornův skvělý vítězný gól

Killornův skvělý vítězný gól proti Chicagu

Alex Killorn se střelecky prosadil pouhých 0,1 vteřiny před koncem prodloužení a rozhodl tak o vítězství Lightning 3:2 nad Blackhawks

• 00:41 •

Bouřka plná blesků hřmí nad ledem dál jak ta nejvytrvalejší dělostřelecká baterie. Brankář Andrej Vasilevskij sice v noci na pátek přišel o svou unikátní sérii bez obdrženého gólu, Tampa Bay Lightning ale i tak přemohli soupeře z Chicago Blackhawks 3:2 po prodloužení a zaznamenali šestou výhru v řadě.

Chytil chyběl. Teď musí nabrat rychlost

Český mladík se po zranění vrátil do hry, brzy by měl pozvednout chřadnoucí ofenzivu Rangers

To zatraceně dlouhé čekání je konečně minulostí. Český útočník Filip Chytil se v úterním zápase proti Buffalo Sabres vrátil do sestavy New York Rangers, pomohl k výhře 3:2.

Chára znovu v Bostonu. Tentokrát jako soupeř

Slovenský obr se poprvé po přesunu do Capitals představí na ledě týmu, k němuž patřil patnáct sezon

Napsal Lukáš Hron @nhlcz / nezávislý autor NHL.com/cs

Shovívavě se usmíval a opakoval to stále dokola. Pořád.

Zase Nečas. Carolině to znovu vyhrál český šikula

Útočník s číslem 88 byl podruhé za sebou zvolen hráčem utkání, Floridu tentokrát setnul krásným gólem v prodloužení

Nečasův vítězný gól

Nečas rozhodl o výhře Hurricanes na ledě Panthers

Martin Nečas proměnil v prodloužení fantastickou nahrávku, kterou mu adresoval Sebastian Aho, Hurricanes díky tomu oslavili výhru 3:2

• 00:49 •

Nazrál čas Nečase! Poté, co tenhle český útočník týmu Carolina Hurricanes rozhodnul sobotní utkání proti Florida Panthers proměněným nájezdem, setnul v noci na úterý stejného soupeře tentokrát v prodloužení. Podruhé za sebou se stal první hvězdou zápasu.

Řekni, kde ti beci jsou... A Bruins se trápí

Před sezonou odešly opory, teď vypadli tři zranění. Šanci dostávají Zbořil a spol., jenže tým inkasuje děsivé příděly

Napsal Lukáš Hron @NHL.cz / nezávislý autor NHL.com/cs

Používat tento výraz je v kontextu celosvětových potíží s pandemií možná malinko přehnané, ale na Boston Bruins aktuálně prostě sedí: tým postihla obranná katastrofa.

Rutta se vypracoval v nenápadnou oporu

Český bek Tampy proti Hurricanes odehrál skoro dvacet minut, byla to jeho největší zápasová porce za celou sezonu

Někdy pár čísel přebije sebedelší větu, vlastně i celý odstavec. V případě českého obránce Jana Rutty je tou magickou cifrou 19:28.

Důkaz z Floridy: Trendem jsou velké obraty

Dvougólová ztráta ve třetí třetině? Žádný problém. Panthers jako čtvrtý tým v únoru otáčeli stav v posledních minutách

Pro sázkaře jsou Florida Panthers zatím jednou velkou jistotou. Po prohraném zápase se totiž pokaždé hned příště dokážou vrátit na vítěznou pěšinku. A zvládli to i v utkání s Dallas Stars, v němž ještě v 54. minutě prohrávali 0:2. Přesto soupeři z Texasu nenechali ani bod.

Bída trvá. Montreal bolavě padl i pod novým koučem

Canadiens zatím nepomohl ani trenér Ducharme, který v týdnu vystřídal Juliena. Trápící se tým prohrál počtvrté v řadě

Tatar udeřil z přesilovky

Tatar udeřill z přesilovky a zvýšil náskok

Útočník Tomáš Tatar se opřel do přihrávky Jesperiho Kotkaniemiho a v přesilové hře poslal Montreal do náskoku 3:1 nad Winnipegem

• 00:45 •

Dlouho to vypadalo na krásný výsledek, Montreal Canadiens se ale nakonec pod novým trenérem dočkali snad ještě bolavější facky, než na jaké byli dosud zvyklí.

Otázka za milion. Kdo nahradí Panarina?

Rangers usilovně hledají způsob, jak se vyrovnat s absencí ruského útočníka

Přilétlo to jako blesk z čistého nebe bez jediného mráčku. Rána přímo do slabin. New York Rangers prakticky ve vteřině přišli o svou nejblyštivější hvězdu. O suverénně nejproduktivnějšího hráče. O ofenzivní motor.