chris kunitz sidekick

Jarry vychytal 30 striel pri výhre Penguins nad Blackhawks
Tristan Jarry si pripísal 30 úspešných zákrokov pri výhre tímu Pittsburghu Penguins 2:0 nad Chicago Blackhawks v stredajšom prípravnom zápase.
Chris Kunitz strelil za Pittsburgh v tretej tretine dva góly, obranca Trevor Daley vo svojom prvom zápase po zranení členka strávil na ľade 23:53 minút a pridal jednu asistenciu.

Scott Darling v bránke Chicaga zaznamenal 33 zákrokov.

McDavid Oilers Canucks

Canucks pri debute Connora McDavida porazili Oilers
Obranca Troy Stecher strelil gól a pridal dve asistencie pri výhre tímu Vancouver Canucks 5:3 nad Edmonton Oilers v Rogers Arene.
Za Canucks trafili aj Brendan Gaunce, Joseph Labnate, Anton Rodin a Erik Gudbranson.
Center Edmontonu Connor McGregor strávil na ľade 23:05 minút, zaznamenal tri strely na bránku a záporný bod v hodnotení účasti na ľade. Bol to jeho prvý prípravný zápas po návrate zo Svetového pohára. Na ňom síce neskóroval, tímu Severnej Ameriky ale prispel tromi asistenciami v troch dueloch.
Drake Caggiula strelil v prvej tretine za Edmonton dva góly, v druhej časti sa presadil aj Griffin Reinhart.
Avalanche otočili duel proti Stars
Colorado Avalanche strelili v záverečnej tretine tri góly a porazili Dallas Stars 4:2.
Francois Beauchemin, Ben Smith a Patrick Wiercioch sa presadili za Colorado v tretej tretine, do ktorej Avalanche vstupovali za stavu 1:2. Joe Whitney poslal Colorado do vedenia 1:0 v čase 8:58.
Radek Faksa, ktorý sa vrátil do hry po otrasu mozgu, ktorý utrpel na Svetovom pohári, strelil v druhej tretine dva góly a celkovo si zapísal sedem striel na bránku.
Gólman Stars Antti Niemi zneškodnil v priebehu dvoch tretín 14 z 15 striel. Calvin Pickard si za dve tretiny v bránke Avalanche pripísal 22 zákrokov.
Prečítajte si celý článok o prvom domácom zápase Jareda Bednara v pozícii trénera Avalanche.
Red Wings uspeli vďaka dobrému štartu
Detroit Red Wings strelili prvé štyri góly pri výhre 5:1 nad tímom Boston Bruins.
Kyle Criscuolo a Steve Ott sa presadili v prvej tretine, Luke Glendening a Anthony Mantha navýšili v druhej časti skóre už na 4:0. Drew Miller sa presadil v treťom dejstve a Jared Coreau si pripísal 34 zákrokov.
Austin Czarnik sa presadil v drese Bostonu, Malcolm Subban inkasoval počas dvoch tretín štyri góly z 34 striel na bránku.

Luke- Glendening 9-28

Flyers vymazali Devils
Anthony Stolarz a Alex Lyon sa podelili o čisté konto pri výhre tímu Philadelphia Flyers 2:0 nad celkom New Jersey Devils
Travis Konecny zaznamenal gól a asistenciu, v drese Flyers trafil aj Michael Raffl.
Zápas sa hral na Lehigh Valley.
Nic Dowd pomohol Kings k výhre dvoma gólmi
Útočník Nic Dowd strelil dva góly a pomohol tímu Los Angeles Kings k suverénnej výhre 6:1 nad celkom Anaheim Ducks v Staples Center.
Vo farbách Kings sa presadili aj Devin Setoguchi, Justin Auger, Dustin Brown a Andy Andreoff.
Obranca Anaheimu Brandon Montoiur trafil v deviatej minúte tretej tretiny a znížil na 1:4.
Kings prestrieľali Ducks 48-27. Gólman Los Angeles Peter Budaj odchytal polovicu zápasu a zneškodnil všetkých 14 striel. Thomas McCollum pustil jedinú z 13 pokusov.