GettyImages-2142461635

Bol to desivý moment. Nick Jensen, obranca Washington Capitals, počas prvej tretiny sobotného zápasu s Tampa Bay Lightning opúšťal ľad na nosidlách, pretože útočník Michael Eyssimont ho tvrdo narazil na mantinel.

Incident sa stal v čase 18:29. Žiadny trest za to nepadol.

Jensena približne päť minút ošetrovali na ľade a potom ho odviezli na nosidlách. Rozhodcovia obom tímom povedali, aby išli do kabíny a prvú tretinu predčasne ukončili. Dohrávala sa až po pauze.

Už počas zápasu Capitals umiestnili na sociálnu sieť odkaz, že "Jensen je pri vedomí, komunikuje a môže hýbať všetkými končatinami. Naďalej bude pod lekárskym dohľadom."

Jensen má na konte 14 bodov (1+13) v doterajších 77 zápasoch za Capitals, ktorí sa po víťazstve nad Lighnting (4:2) posunuli na deviate miesto vo Východnej konferencii. Majú rovnaký počet bodov ako ôsmi Detroit Red Wings (87).