zacha injury 3-2

Pavel Zacha, útočník Boston Bruins, nedohrál sobotní zápas proti New York Islanders, v němž jeho tým prohrál 1:5.

Český útočník narazil během první třetiny do hrazení a potom už se na led nevrátil. Podle vyjádření klubu se jedná o zranění v dolní části těla. Víc to ale nekomentoval.

Šestadvacetiletý Zacha stihl odehrát osm střídání, celkem na ledě v úvodní části strávil 4:40 minut.

V dosavadních 58 odehraných duelech posbíral 36 bodů (12+24).

Pro Boston je to další nepříjemná zpráva. Týmu se v poslední době příliš nedaří, prohrál čtyři z posledních pěti utkání. Navíc ztráta českého centra by byla velmi citelná, protože už takhle se musejí Bruins obejít bez dvou elitních středních útočníků Patrice Bergerona a Davida Krejčího, kteří po minulé sezoně ukončili kariéru.