Keith

Obránce Duncan Keith si ve svém předsezonním debutu připsal dvě přihrávky a společně se šesti různými střelci pomohl týmu Chicago Blackhawks porazit Detroit Red Wings v United Center 6:1.
Keith byl v srpnu nahrazen v nominaci na World Cup of Hockey 2016 z důvodu zranění pravého kolena a tento zápas pro něho byl prvním v sezoně.
Ryan Hartman a Vinnie Hinostroza poslali svými góly v první třetině Blackhawks do vedení 2:0, to ještě v přesilovce ve 4. minutě prostřední části navýšil Richard Páník. Poté, co útočník Detroitu Louis-Marc Aubry snížil na 1:3, stihl ještě Nick Schmaltz do konce stejné třetiny vrátit Chicagu třígólové vedení.

Zbylými dvěma střelci byli Alexandre Fortin a Artem Anisimov.
Gólman Red Wings Jimmy Howard dostal všech šest branek a odchytal celé utkání, na druhé straně Corey Crawford za půlku utkání chytil všech osm střel, než přepustil místo Scottu Darlingovi. Ten inkasoval jednou z deseti pokusů.
Stars uspěli v nájezdech proti Panthers
Denis Gurianov byl jediným úspěšným střelcem v sérii pěti nájezdů mezi týmy Dallas Stars a Florida Panthers a vystřelil prvně jmenovanému mužstvu výhru.
V normální hrací době skórovali Paul Thompson za Floridu a Patrick Eaves za Dallas. Eavesovi přihrával kapitán Jamie Benn, který celkově odehrál 19:36 minut a šlo pro něho o první zápas po svalovém zranění, jež ho vyřadilo ze Světového poháru.
James Reimer měl za Panthers 34 zákroků, Antti Niemi za Stars 27.
Hurricanes cestu do sítě Sabres nenašli
Nicolas Deslauriers a Sam Reinhart se zapsali do listiny střelců v zápase, v němž na gólmana Buffalo Sabres Robina Lehnera nenašli recept hráči Carolina Hurricanes.
Utkání bylo součástí Kraft Hockeyville USA v michiganském Marquette a oba útočníci se prosadili shodně ve druhé třetině.
Výhru Montrealu trefil Carr
Branka Daniela Carra ze třetí třetiny znamenala výhru Montreal Canadiens 4:3 nad Boston Bruins.
Carr zlomil zápas ve prospěch svého týmu necelých pět minut před koncem, nicméně výrazný podíl na vítězství měl i Alex Galchenyuk, jenž na 3:3 srovnal jen 18 sekund poté, co Austin Czarnik poslal Boston do vedení 3:2 hned v úvodní minutě závěrečné části.
Branku dal i Christian Ehrhoff, který je v Bostonu na zkoušce. Poslední gól zaznamenal Ryan Spooner. Za Canadiens se prosadili Jeff Petry a Artturi Lehtonen.
Pro útočníka Bruins Davida Krejčího a obránce Toreyho Kruga šlo o první přípravné zápasy po doléčení zranění. Naproti tomu obránce Kevan Miller utkání nedohrál vinou zranění v dolní polovině těla.
Bailey rozhodl o vítězství Islanders v prodloužení
Jen 22 vteřin před koncem prodloužení rozhodl svým gólem o výhře nad New York Rangers v Barclays Center Josh Bailey z New York Islanders.
K tomu si připsal i asistenci na druhý gól Cala Clutterbucka ze třetí třetiny, který znamenal vedení Islanders 2:1.
O góly Rangers se postarali útočníci Nicklas Jensen, který srovnával na 2:2 necelých devět minut před koncem základní hrací doby, a Chris Kreider.
Na straně Islanders si připsal 23 zákroků J-F Berube, na straně Rangers pak dokonce 39 zásahů Antti Raanta.
Blue Jackets zdolali Predators v nastavení
William Karlsson skóroval ve 2. minutě prodloužení zápasu mezi svými Columbus Blue Jackets a Nashville Predators (3:2).
Branku za Predators dal i P.K. Subban a šlo už o jeho druhý střelecký úspěch v přípravě. O druhý gól se v závěrečné části postaral Viktor Arvidsson. Pekka Rinne zastavil 20 střel ze 23.
Mezi střelce se za vítězný Columbus zapsali ještě Oliver Bjorkstrand a Zach Werenski. Anton Forsberg v brance za 30:38 minut neinkasoval.
Varlamov vynuloval střelce Wild
Semyon Varlamov si připsal 30 zásahů a výraznou měrou přispěl k výhře týmu Colorado Avalanche 2:0 nad Minnesota Wild v Pepsi Center.
O branky se postarali v prostřední části hry Chris Bigras a Carl Soderberg.
Gólman Wild Darcy Kuemper zastavil 13 střel z 15 za dvě třetiny, jeho náhradník Alex Stalock pokryl všechny čtyři pokusy, které na něho mířily v poslední periodě.
Oilers nad síly Ducks
Pat Maroon si připsal do statistik gól a přihrávku a byl jedním z hlavních strůjců vítězství týmu Edmonton Oilers 2:1 nad Anaheim Ducks. Druhým hrdinou se stal brankář Cam Talbot, jenž si připsal 25 zásahů.
Za Anaheim stihl ještě v první třetině na 1:1 vyrovnat Nick Sorensen, ale Mark Letestu o výhře Oilers rozhodl necelých pět minut před koncem druhé části.