Strhujúca bitka so šťastným koncom pre domácich. Tak by sa dal charakterizovať druhý duel série medzi Nashvillom a Dallasom, v ktorom Predators uspeli 2:1 po predĺžení.

O vyrovnanie stavu série na 1:1 na zápasy sa postaral útočník Craig Smith, ktorý v čase 65:00 prekonal fantasticky chytajúceho brankára Bena Bishopa a rozpálil v Bridgestone Arene eufóriu.
Nashville Predators - Dallas Stars 2:1 po predl. (stav série: 1:1)
Síce padli len tri góly, ale diváci sa určite nenudili. Hráči Nashvillu a Dallasu predviedli úžasný súboj, v ktorom excelovali brankári oboch mužstiev.
Domáci Pekka Rinne, predviedol 22 úspešných zákrokov a hosťujúci Ben Bishop dokonca 40. Boli to totiž domáci, kto oveľa viac tlačil na pílu.

Po bezgólovej prvej tretine sa však do vedenia dostali hostia. Tyler Seguin využil chybu Mattiasa Ekholma v rozohrávke, keď v čase 21:59 prihral na gól Jamieho Benna.
Radosť Dallasu však netrvala dlho. O necelé dve minúty neskôr sa totiž z priestoru pred bránkou presadil Rocco Grimaldi a strelil svoj prvý gól v play off v kariére.
"Tentoraz sa nám darilo držať herného plánu. Na ľade sme robili presne to, čo sme si povedali a čo od nás tréneri chceli," vyhlásil útočník Predators Ryan Johansen.
Tretia časť ponúkla niekoľko dobrých príležitostí na oboch stranách, Stars mali k dispozícii dve početné výhody. Ale nedokázali ich využiť a duel tak dospel až do predĺženia.
Po piatich minútach rozhodol o výhre Nashvillu Craig Smith, ktorý sa presadil strelou na bližšiu tyčku hneď po vyhranom buly v útočnom pásme.
"Keď sme v situácii, že si nemôžeme dovoliť chybu, hráme ten najlepší hokej. V takom prípade to s nami nikto nebude mať jednoduché," povedal obranca P.K. Subban.
[Kompletné pokrytie série Nashvillu s Dallasom]
Séria sa tak presúva do Dallasu za nerozhodného stavu 1:1 na zápasy.
Ďalší zápas: Pondelok 15. apríla (utorok 16. apríla 3:30 SELČ) v American Airlines Center v Dallase.