Skip to main content

NHL 12 od EA verí vo víťazstvo Pittsburgh Penguins

NHL.com @NHLdotcom
Podľa hry NHL od spoločnosti EA Sports vyhrajú v tejto sezóne Stanleyho pohár Pittsburgh Penguins, ktorým veľmi pomôže návrat Sidneyho Crosbyho.
Kanadská hra predpovedá, že sa Crosby vráti na ľad po sedemnástich zápasoch a dovedie Penguins na druhé miesto Východnej konferencie.
Pittsburgh vo finále Stanleyho pohára porazí Chicago 4:2 na zápasy a Sidney Crosby získa Conn Smythe Trophy pre najužitočnejšieho hráča.
Podľa hry opäť ovládne základnú časť NHL tím Vancouver Canucks a so 114 bodmi získa Presidents Trophy. Spoločnosť EA však predpovedá, že Vancouver prehrá v siedmich zápasoch finále Západnej konferencie proti Chicagu.
Pittsburgh sa pri postupe do finále z druhého miesta vysporiada s tímami Rangers, Flyers a Lightning. Chicago, ktoré tiež postúpilo z druhého miesta, porazí Predators, Sharks a Vancouver Canucks.
Predpoveď poteší aj fanúšikov Maple Leafs, pretože počíta s postupom Toronta do playoff z ôsmeho miesta. Ich cesta by sa však mala skončiť hneď v prvom kole, kde ich porazí Washington.
Obhájiť titul je zjavne rovnako ťažké v reálnom svete aj vo videohre - vlaňajší víťaz Stanleyho pohára Boston Bruins by mal v prvom kole podľahnúť Philadelphii v piatich zápasoch.
Se mer

NHL använder sig av så kallade "cookies" - textbaserade datafiler hämtade från din dator. Genom att använda NHL's olika hemsidor och andra onlinetjänster samtycker du till användandet av dessa, vidare specificerat i vår Integritetspolicy, vårt Användaravtal och vår Policy för Cookies.