Skip to main content

NHL 12 od EA verí vo víťazstvo Pittsburgh Penguins

NHL.com @NHLdotcom
Podľa hry NHL od spoločnosti EA Sports vyhrajú v tejto sezóne Stanleyho pohár Pittsburgh Penguins, ktorým veľmi pomôže návrat Sidneyho Crosbyho.
Kanadská hra predpovedá, že sa Crosby vráti na ľad po sedemnástich zápasoch a dovedie Penguins na druhé miesto Východnej konferencie.
Pittsburgh vo finále Stanleyho pohára porazí Chicago 4:2 na zápasy a Sidney Crosby získa Conn Smythe Trophy pre najužitočnejšieho hráča.
Podľa hry opäť ovládne základnú časť NHL tím Vancouver Canucks a so 114 bodmi získa Presidents Trophy. Spoločnosť EA však predpovedá, že Vancouver prehrá v siedmich zápasoch finále Západnej konferencie proti Chicagu.
Pittsburgh sa pri postupe do finále z druhého miesta vysporiada s tímami Rangers, Flyers a Lightning. Chicago, ktoré tiež postúpilo z druhého miesta, porazí Predators, Sharks a Vancouver Canucks.
Predpoveď poteší aj fanúšikov Maple Leafs, pretože počíta s postupom Toronta do playoff z ôsmeho miesta. Ich cesta by sa však mala skončiť hneď v prvom kole, kde ich porazí Washington.
Obhájiť titul je zjavne rovnako ťažké v reálnom svete aj vo videohre - vlaňajší víťaz Stanleyho pohára Boston Bruins by mal v prvom kole podľahnúť Philadelphii v piatich zápasoch.
LÄS MER

NHL har uppdaterat sin Integritetspolicy från 27 februari 2020. Vi uppmärksammar dig att läsa igenom den noggrant. NHL använder cookies, webbläsare, och andra liknande tekniker. Genom att använda NHL:s webbsidor och andra tjänster online samtycker du till den praxis som är beskriven i vår Integritetspolicy och användarvillkor, inklusive vår policy gällande cookies.