Winnipeg přehrál Canucks, dvakrát se trefil Daňo

Hráči Winnipeg Jets zvítězili na ledě Vancouver Canucks přesvědčivě 5:2 a zaznamenali druhé vítězství v řadě za sebou.

Hlavní postavou hostujícího celku byl slovenský útočník Marko Daňo, který se prosadil hned dvakrát. Nejprve v páté minutě duelu otevřel skóre, ve 47. pak pátým gólem hostů přinesl svému týmu uklidnění.

Winnipeg měl po většinu utkání výrazně navrch, ve 43. minutě se trefil Mark Scheifele a zvyšoval průběžný stav už na 4:0 pro Jets.

Canucks se sice v závěrečné třetině oklepaly, góly Jareda McCanna a Jake Virtanena už ale na konečném výsledku nic nezměnily.

Winnipeg i přes výhru zůstává na předposlední pozici tabulky Západní konference, Canucks aktuálně náleží jedenáctá příčka se ztrátou osmi bodů na play off.