Talbot umlčel Philadelphii, Edmonton slaví

Především díky fantastickému výkonu brankáře Cama Talbota zvítězili hráči Edmonton Oilers na ledě Philadelphia Flyers vysoko 4:0 a zaznamenali třetí výhru v řadě za sebou.

Talbot v utkání předvedl dohromady 35 úspěšných zákroků a podtrhl, že se mu proti Flyers daří. Ve své kariéře jim čelil pětkrát a hned ve třech případech vychytal čisté konto.

"Opravdu nevím, čím, to je," usmíval se po zápase. "Dneska jsem se cítil opravdu velice komfortně. Dařilo se nám při hře v oslabení a máme dva velké body."

Oilers své zásahy rozprostřeli do všech tří třetin, nejlépe jim vyšla tak prostřední, ve které si díky Tayloru Hallovi a Patricku Maroonovi vypracovali rozhodující náskok.

Rozjetý celek z Kanady nepřibrzdila ani špatná disciplína, hráči Edmontonu dohromady obdrželi od rozhodčích 30 trestných minut. Přesto mohli po závěrečném klaksonu slavit.