Pirri092916_169

Pirri dovedl Rangers k výhře nad Devils
Útočník Jimmy Vesey zaznamenal tři střely na branku a nula bodů během necelých sedmnácti minut, které strávil na ledě při výhře týmu New York Rangers 3:1 nad New Jersey Devils v Madison Square Garden.

Vesey, který nastoupil ve formaci s Kevinem Hayesem a Rickem Nashem, se dohodl na smlouvě s Rangers 19. srpna poté, co nepodepsal novou smlouvu s celkem Buffalo Sabres. Do Buffala byl vytrejdován z týmu Nashville Predators, kteří si ho vybrali jako 66. hráče v pořadí na draftu NHL 2012.
Třiadvacetiletý Vesey zazářil na turnaji mladíků v Traverse City, kde nastřílel pět gólů a dohromady posbíral sedm bodů. Navíc získal trofej Hobeyho Bakera pro nejlepšího univerzitního hráče sezony 2014-2015 (32 gólů a 26 asistencí ve 37 zápasech).
Útočník Brandon Pirri v dresu Rangers vstřelil dva góly a přidal asistenci, obránce John Gilmour připojil gól a nahrávku. Antti Ranta během zapsal 15 zákroků, poté ho v brance ve druhé třetině vystřídal Mackenzie Skapski (12 zákroků).
Miles Wood vstřelil jediný gól Devils ve třetí třetině. Scott Wedgewood vytáhl 28 zásahů.
Brandon Dubinsky rozhodl v prodloužení
Útočník Brandon Dubinsky se prosadil ve třetí minutě prodloužení a zajistil tak týmu Columbus Blue Jackets triumf 3:2 nad Nashville Predators v Nationwide Areně.
Paul Bittner vyrovnal v dresu Blues na 2:2 čtyři minuty před koncem základní hrací doby.

Brandon Dubinsky

Ryan Craig se rovněž prosadil v barvách Columbusu, Cam Atkinson přidal dvě asistence. Gólman Joonas Korpisalo zapsal 10 zákroků, než ho ve druhé třetině vystřídal Curtis McElhinney (15 zákroků).
Obránci Anthony Bitetto a Yannick Weber se střelecky prosadili za Nashville.
Michal Mazanec zaznamenal 14 zákroků, než ho ve druhé třetině v brance nahradil Juuse Saros (23 zásahů).
Matt Moulson rozhodl o výhře Buffala v nájezdech
Útočník Matt Moulson se prosadil ve čtvrté sérii nájezdů a zajistil týmu Buffalo Sabres triumf 1:0 nad celkem Toronto Maple Leafs v Meridian Centre.
Moulson překonal gólmana Toronta Kasimira Kaskisua pohotovou střelou zápěstím.
Brankář Sabres Andres Nilsson zastavil všechny čtyři pokusy soupeře, v utkání pak díky 23 zákrokům vychytal čisté konto.
Útočník Maple Leafs William Nylander poprvé v kariéře nastoupil proti svému bratrovi Alexanderu Nylanderovi.
Kristers Gudlevskis, Lightning vymazali Panthers
Kristers Gudlevskis pomohl 21 zákroky k výhře týmu Tampa Bay Lightning 2:0 nad celkem Florida Panthers v Amalie Areně.

Kristers Gudlevskis

V barvách Lightning se prosadili útočníci Jeremy Morin a Brayden Point.
Gólman James Reimer inkasoval během dvou třetin jeden gól z 19 střel, ve třetí části pak Reto Berra zapsal devět zákroků.
Florida se neprosadila ani v jedné ze šesti přesilových her.
Mike Hoffman trefil výhru Senators nad Canadiens
Útočník Mike Hoffman se prosadil v první minutě prodloužení a zajistil týmu Ottawa Senators výhru 4:3 nad celkem Montreal Canadiens v přípravném utkání na ledě Bell Centre.
Hoffman se prosadil rovněž v osmé minutě druhé třetiny a poslala Senators do vedení 3:2. Útočník Bobby Ryan pomohl Ottawě gólem a asistencí.
Brendan Gallagher, Michael McCarron a Zach Redmond se prosadili za Montreal, gólman Mike Condon předvedl 17 zákroků.

Mike Hoffman

Obránce Canadiens Mikhail Sergachev, devátý hráč draftu 2016, zaznamenal asistenci na přesilovkový gól Gallaghera.
Montreal přestřílel Ottawu 40-21.
Jets vyhráli díky čtyřem gólům v řadě
Útočník Kyle Connor vstřelil vítězný gól Winnipeg Jets při výhře 4:1 nad týmem Minnesota Wild v MTS Centre.
Connor, 17. hráč draftu NHL 2015, se prosadil po patnácti minutách druhé třetiny a poslal Jets do vedení 2:1.
Útočník Mathieu Perreault zapsal přesilovkový gól a asistenci, Chase De Leo a Josh Morrissey přidali po dvou nahrávkách. Gólman Connor Hellebuyck připojil 27 zákroků.
Obránce Matt Dumba se trefil po 52 vteřinách druhé třetiny, gólman Darcy Kuemper inkasoval čtyři góly z 28 střel.