postgame_mediawall_100916vsSJalt

Křídelník Corey Perry se prosadil ve druhé minutě prodloužení a rozhodl o výhře týmu Anaheim Ducks 3:2 nad San Jose Sharks v posledním přípravném duelu.

Útočník Jakob Silfverberg připojil dva góly, brankář Jonathan Bernier připojil 30 zákroků. Anaheim otevře ostrou sezonu ve čtvrtek, kdy se představí na ledě celku Dallas Stars.
Za Sharks se gólem a nahrávkou blýskl útočník Joonas Donskoi, obránce David Schlemko se pak prosadil v početní výhodě. Gólman Aaron Dell inkasoval tři góly z 25 střel.
Sharks otevřou sezonu ve středu, kdy na domácím ledě přivítají tým Los Angeles Kings.
Capitals vymazali Islanders
Braden Holtby předvedl 24 zákroků a celek Washington Capitals deklasoval v přípravném duelu tým New York Islanders 4:0.
Andre Burakovsky se prosadil ve druhé minutě prostřední části, ve druhé třetině se navíc trefili Lars Eller a Alex Ovechkin. Čtvrtou branku Capitals, kteří sezonu zahájí duelem s týmem Pittsburgh Penguins, přidal T.J. Oshie.
Jaroslav Halák v brance Islanders zastavil 23 z 27 střel, celek z New Yorku na úvod nové sezony vyzve ve čtvrtek mužstvo New York Rangers.