Seguin dal dva góly proti Washingtonu, Stars přeskočili Chicago

Tyler Seguin prokázal, jak moc je cenný pro ofenzivu Dallas Stars. Dvěma góly se podílel na výhře 4:3 s Washington Capitals, která hokejisty z Texasu vrátila do čela Západní konference před Chicago Blackhawks. Kari Lehtonen přispěl 20 zákroky.

Washington vstupoval do poslední třetiny za stavu 0:4, ale třemi góly v řadě dokázal zápas značně zdramatizovat. Pětatřicátý gól v sezoně zaznamenal v přesilovce nejlepší střelec ligy Alex Ovechkin.

Seguin má na kontě 30 branek a je třetí, jen o gól méně nastřílel jeho spoluhráč Jamie Benn, který se proti Washingtonu také prosadil.

Dallas (36-15-5) vyhrál třetí zápas v řadě a ukončil pětizápasovou vítěznou sérii Washingtonu. Stars přitom nad Capitals vyhráli devátý duel v řadě.

V dresu vítězů se u úvodního gólu zaskvěl Aleš Hemský, který vystihl přihrávku Justina Williamse a vyslal do brejku střelce Mattiase Janmarka. Všechny branky Dallasu padly ve druhé třetině.