San Jose zdolalo Boston, Krejčí nestačil

Hráči San Jose Sharks přehráli v domácím prostředí Boston Bruins 3:2, hostům k úspěchu nepomohly ani dva body útočníka Davida Krejčího.

Český centr patřil k nejaktivnějším hráčům v zápase, svým gólem ve 12. minutě reagoval na úvodní trefu z hokejky Melkera Karlssona.

Ještě do úvodní sirény si Krejčí stihl připsat další bod. To když v 18. minutě přesně našel útočníka Loui Erikssona, který v přesilové hře opět strhl vedení na stranu Bruins.

To ale bylo od hostů po ofenzivní stránce všechno. Další góly střílel už pouze Sharks, kterým se povedlo vývoj zápasu zcela obrátit.

V polovině duelu se prosadil už svým 26. gólem v sezoně Brent Burns, otočku potom dokonal več třetím dějství Joonas Donskoi, který využil početní výhodu a zajistil San Jose triumf.

Sharks tak potvrdili solidní formu, když vyhráli čtvrtý z posledních pěti zápasů a figurují v Západní konferenci na šestém místě. Boston je na Východě třetí.