karlsson sharks

Velice skromný příspěvek nabídli ve čtvrtečním programu přípravných zápasů NHL čeští hráči. Bodoval pouze obránce Radko Gudas, jeho asistence ale týmu Philadelphia Flyers na úspěch nestačila. První duel v barvách San Jose Sharks má za sebou elitní obránce Erik Karlsson, i on se ale musel smířit s neúspěchem.

První asistenci v přípravném období zaznamenal obránce Radko Gudas, porážku svého celku ale odvrátit nedokázal. Philadelphia doma podlehla týmu New York Rangers 2:4.
Gudas se do statistik zapsal v čase 52:00, kdy se podílel na trefě Jamese van Riemsdyka. V tu chvíli už ovšem Flyers prohrávali o tři góly a výsledek dokázali jen zkorigovat.
V dresu domácích vyšel bodově zcela naprázdno Jakub Voráček, který za víc než sedmnáct minut zapsal dvě střely na branku a jeden záporný bod v hodnocení účasti na ledě.

Namestnikov skóroval v početní výhodě ranou z kruhu

Premiéru v barvách San Jose má za sebou obránce Erik Karlsson, příliš v dobrém na ni ale vzpomínat nebude. Jeho tým totiž na vlastním ledě podlehl mužstvu Calgary Flames 3:4.
Jednoho z nejlepších beků celé NHL může těšit alespoň fakt, že na bodový zápis v novém klubu čekal pouze necelých jedenáct minut. Už v čase 10:23 se Karlsson podílel druhou asistencí na brance Anttiho Suomely, Flames ale dokázali vývoj duelu otočit.
Karlsson na ledě strávil přes 25 minut, zapsal dvě trestné minuty, jednu střelu na branku, hit i zblokovanou střelu soupeře. Češi Tomáš Hertl a Michael Frolík vyšli bodově naprázdno.
Ohromně vydařený večer má za sebou útočník Mathieu Joseph. Talent mužstva Tampa Bay Lightning se zásadně podílel na výhře nad Florida Panthers 6:2, když ke dvěma vstřeleným gólům přidal i jednu asistenci. Ondřej Palát v dresu vítězů nebodoval.