Philadelphii se daří, přehrála i Tampu

Velice dobrou aktuální formu si drží hráči Philadelphia Flyers, kteří zvítězili na ledě Tampa Bay Lightning 3:1 a zaznamenali už třetí výhru v řadě za sebou.

Flyers měli od úvodu duelu navrch a svou převahu dokázali využít i gólově. Už v 9. minutě zužitkoval početní výhodu útočník Sam Gagner a poslal hosty do vedení.

Ve 24. minutě to byla znovu přesilová hra, ve které dokázali Flyers udeřit. Rychlou akci zakončil Matt Read a navýšil vedení Philadelphie, které ještě do druhé sirény podpořil třetím zásahem Brayden Schenn.

"Náš tým má teď spoustu sebevědomí," pochvaloval si Brayden Schenn po zápase. "Každý dělá přesně svou práci, navzájem se výborně doplňujeme. Výhry jsou výsledkem toho všeho."

Tampa se celým duelem protrápila, alespoň čestný úspěch zaznamenal v samotném závěru utkání veterán Brian Boyle. Třetí porážku v řadě ovšem neodvrátil.