wsh-jensen

Byl to děsivý moment. Nick Jensen, obránce Washington Capitals, opouštěl led během první třetiny sobotního zápasu s Tampa Bay Lightning na nosítkách poté, co ho tvrdě narazil na mantinel útočník Michael Eyssimont.

Incident se stal v čase 18:29. Žádný trest za to nepadl.

Jensena ošetřovali přibližně pět minut na ledě, potom ho odvezli na nosítkách. Rozhodčí oběma týmům řekli, aby šly do kabin a první třetinu předčasně ukončili. Dohrávala se až po pauze.

Už během utkání umístili Capitals na sociální síti X vzkaz, že "Jensen je při vědomí, komunikuje a může hýbat všemi končetinami. A bude nadále pod lékařským dohledem."

Jensen má na kontě 14 bodů (1+13) v dosavadních 77 zápasech za Capitals, kteří se po vítězství nad Lighnting (4:2) posunuli na deváté místo ve Východní konferenci. Mají stejně bodů jako osmí Detroit Red Wings (87).