Ducks znovu prohráli s Predators, rozhodl Weber

Velice překvapivý vývoj má zatím série mezi Anaheim Ducks a Nashville Predators. Hosté totiž zvládli i druhý duel na ledě favorita a po výhře 3:2 mají v sérii náskok 2:0 na zápasy.

Druhý duel úvodního kola play off skončil úplně stejným výsledkem, jako ten první. A na konec se opět mohli radovat hráči Nashvillu.

Do samotného utkání při tom vstoupili lépe domácí Ducks. V 15. minutě se prosadil Andrew Cogliano a poslal domácí výběr do vedení.

Hosté ovšem přispěchali s drtivou odpovědí. V poslední minutě úvodní třetiny nejprve vyrovnal Mattias Ekholm, ve druhé části pak Nashville dokonal obrat.

Ve 30. minutě využil šikovnou přihrávku Filipa Forsberga Craig Smith, o deset minut později napřáhl v početní výhodě od modré čáry kapitán Shea Weber a dělovkou navýšil náskok Predators.

Anaheim v závěrečné části vrhnul všechny síly do útoku, kýženého kontaktního gólu se ale dočkal příliš pozdě.

Ve 48. minutě se prosadil Nate Thompson, Ducks už ale zbývalo málo času na vstřelení vyrovnávací branky.

Přesto si v závěru vytvořili drtivý tlak, gólmana Predators Pekku Rinneho zasypali dohromady 29 střelami, finský reprezentant ovšem nepovolil.

Nashville tak oslavil i druhé venkovní vítězství a momentálně má k postupu do dalšího kola play off výrazně blíž.

Třetí duel série je na programu ve středu na ledě Predators.