smith100516_169

Martin Frk a Brendan Smith se prosadili ve druhé třetině a pomohli celku Detroit Red Wings k triumfu 5:2 nad celkem Pittsburgh Penguins.
Poté, co Carter Rowney a Kris Letang v barvách Penguins vyrovnali na 2:2, Frk se prosadil v přesilové hře a po něm mířil přesně i Smith.

Gustav Nyquist a Tyler Bertuzzi zajistili Detroitu v první třetině náskok 2:0. Steve Ott se pak trefil v závěru třetí třetiny.
Útočník Penguins strávil na ledě 21:13 minut, zapsal čtyři střely na branku a dva záporné body v hodnocení účasti na ledě. Bylo to jeho první přípravné utkání od operace ruky, které se podrobil v létě.
Gólman Marc-Andre Fleury inkasoval čtyři góly z 29 střel, Jared Coreau předvedl za Detroit 30 zákroků.
Anthony Beauvillier zajistil Islanders výhru nad Devils
Útočník týmu New York Islanders Anthony Beauvillier vstřelil vítězný gól 6:20 minuty před koncem základní hrací doby a zajistil svému mužstvu triumf 3:2 nad celkem New Jersey Devils.
Za Islanders se prosadili rovněž Alan Quine a Andrew Ladd. V dresu soupeře pak mířili přesně Ben Lovejoy a Adam Henrique.
Gólman Islanders Thomas Greiss předvedl 19 zákroků, brankář Devils Cory Schneider jich měl 30.Hurricanes přehráli Sabres v nájezdech
Jeff Skinner vstřelil jediný gól v nájezdech a zajistil svému týmu Carolina Hurricanes výhru 3:2 nad mužstvem Buffalo Sabres.

Skinner 10516

Justin Bailey se prosadil ve třetí třetině v oslabení a vyrovnal utkání, za Sabres se trefil i Evander Kane.
Utkání nedohrál útočník Buffala Ryan O´Reilly, který utrpěl zranění v dolní části těla. Bylo to jeho první utkání po návratu ze Světového poháru 2016, kde nastupoval v dresu Kanady. Trenér Dan Bylsma oznámil, že se jednalo o preventivní opatření z důvodu lehkého poranění svalu.
Roland McKeown a Elias Lindholm svými góly zajistili Hurricanes vedení 2:0. Hrálo se v Essar Center v Ontariu.
Thomas a Oshie dovedli Capitals k výhře
T.J. Oshie a Christian Thomas nastříleli po dvou gólech a zajistili celku Washington Capitals výhru 4:2 nad St. Louis Blues ve Sprint center.
Vladimir Tarasenko a Dmitrij Jaškin se prosadili za Blues.
Pro útočníka Blues Alexandera Steena to byl prví přípravný zápas. V létě se totiž 3. června podrobil operaci ramene.
Avalanche v přípravě vymazali Dallas
Calvin Pickard předvedl 28 zákroků, Andreas Martinsen se prosadil v první třetině a zajistil týmu Colorado Avalanche výhru 1:0 nad celkem Dallas Stars.
Martinsen se prosadil v 9. minutě zápasu.
Kari Lehntonen v brance Dallasu předvedl 19 zákroků.
Matthew Tkachuk trefil výhru Flames
Matthew Tkachuk se prosadil jako jediný v nájezdech a zajistil týmu Calgary Flames triumf 2:1 nad mužstvem Arizona Coyotes.
Tkachuk v sedmé minutě první třetiny vyrovnal na 1:1, v dresu Coyotes otevřel skóre Christian Dvorak.
Gólman Flames Brian Elliott předvedl 21 zákroků, v nájezdech pak vychytal všechny střelce soupeře. Brankář Arizony Mike Smith ukázal 36 zásahů.
Ducks vymazali Sharks
Jonathan Bernier předvedl 22 zákroků a pomohl celku Anaheim Ducks k výhře 2:0 nad týmem San Jose Sharks.
Za Ducks se ve druhé třetiny prosadili Corey Perry a Joseph Cramarossa.
Gólman Sharks Martin Jones zapsal 19 úspěšných zákroků.