1 |
DAHLIN, RASMUS
| D | Frolunda (SWEDEN) |
2 |
BOQVIST, ADAM
| D | Brynas Jr. (SWEDEN-JR.) |
3 |
KRAVTSOV, VITALI
| RW | Chelyabinsk (RUSSIA) |
4 |
KAUT, MARTIN
| RW | Pardubice (CZREP) |
5 |
GINNING, ADAM
| D | Linkoping (SWEDEN) |
6 |
KOTKANIEMI, JESPERI
| C | Assat (FINLAND) |
7 |
DENISENKO, GRIGORI
| LW | Yaroslavl 2 (RUSSIA-JR.) |
8 |
LUNDESTROM, ISAC
| C | Lulea (SWEDEN) |
9 |
OLOFSSON, JACOB
| C | Timra (SWEDEN-2) |
10 |
JOHANSSON, FILIP
| D | Leksand Jr. (SWEDEN-JR.) |
11 |
KUPARI, RASMUS
| C | Karpat (FINLAND) |
12 |
BOKK, DOMINIK
| RW | Vaxjo Jr. (SWEDEN-JR.) |
13 |
HALLANDER, FILIP
| C | Timra (SWEDEN-2) |
14 |
LUNDKVIST, NILS
| D | Lulea (SWEDEN) |
15 |
FEHERVARY, MARTIN
| D | Oskarshamn (SWEDEN-2) |
16 |
JENIK, JAN
| RW | Benatky N. J. (CZREP-2) |
17 |
MARCHENKO, KIRILL
| RW | Khanty-Mansiysk 2 (RUSSIA-JR.) |
18 |
BACK, OSKAR
| C | Farjestad Jr. (SWEDEN-JR.) |
19 |
MOROZOV, IVAN
| C | Khanty-Mansiysk 2 (RUSSIA-JR.) |
20 |
LAUKO, JAKUB
| C | Chomutov (CZREP) |
21 |
NORDGREN, NIKLAS
| RW | HIFK Jr. (FINLAND-JR.) |
22 |
ERIKSSON, ALBIN
| RW | Skelleftea Jr. (SWEDEN-JR.) |
23 |
GALENIUK, DANILA
| D | SOCHI (RUSSIA) |
24 |
GUSTAFSSON, DAVID
| C | HV 71 (SWEDEN) |
25 |
SEMYKIN, DMITRY
| D | Stupino 2 (RUSSIA-JR.) |
26 |
Bitsadze, Mikhail
| C | () |
27 |
ANDERSSON, AXEL
| D | Djurgarden Jr. (SWEDEN-JR.) |
28 |
YLONEN, JESSE
| RW | Espoo (FINLAND-2) |
30 |
BERGGREN, JONATAN
| RW | Skelleftea Jr. (SWEDEN-JR.) |
31 |
ISKHAKOV, RUSLAN
| C | CSKA 2 (RUSSIA-JR.) |
32 |
SHEN, PAVEL
| C | Khanty-Mansiysk 2 (RUSSIA-JR.) |
33 |
KOVALENKO, NIKOLAI
| RW | Yaroslavl 2 (RUSSIA-JR.) |
34 |
MURANOV, IVAN
| LW | DYNAMO MOSCOW (RUSSIA) |
35 |
TANUS, KRISTIAN
| C | TAPPARA (FINLAND) |
36 |
KILLINEN, LENNI
| RW | Blues Jr. (FINLAND-JR.) |
37 |
WESTFALT, MARCUS
| C | Brynas (SWEDEN) |
38 |
SEPPALA, PEETRO
| D | COACHELLA VALLEY (AHL) |
39 |
KARLSSON, LINUS
| C | Karlskrona Jr. (SWEDEN-JR.) |
40 |
KVASNICA, MICHAL
| RW | HERMES (FINLAND-2) |
41 |
WERNBLOM, LUKAS
| C | TPS (FINLAND) |
42 |
JAKOBSSON, CARL
| LW | VASTERAS (SWEDEN-2) |
43 |
BUCHTELA, ONDREJ
| D | () |
44 |
RAGNARSSON, JACOB
| D | Almtuna (SWEDEN-2) |
45 |
ZHILYAKOV, BOGDAN
| D | DYNAMO ST. PETERSBURG (RUSSIA-2) |
46 |
KUROVSKY, DANIEL
| RW | TRINEC (CZECHIA) |
47 |
LILJA, DAVID
| LW | LULEA (SWEDEN) |
49 |
GRANBERG, FREDRIK
| D | () |
50 |
ZHURAVLYOV, DANILA
| D | Irbis Kazan (RUSSIA-JR.) |
51 |
SHARANGOVICH, YEGOR
| C | Dynamo Minsk (RUSSIA) |
52 |
GIZATULLIN, DANIL
| LW | ALMETYEVSK (RUSSIA-2) |