Skip to main content

Predpoveď: Oslavovať bude Tampa a gólman Price

Vzostup Montrealu, vláda Dallasu a Stanley Cup pre Tampu. Také sú tipy redakcie NHL.com/sk na sezónu 2016-17

NHL.com @NHL

Sezóna NHL je za dverami, štartuje štyrmi zápasmi v noci zo stredy na štvrtok. A preto je ako každý rok najvyšší čas ponúknuť predpovede redakcie NHL.com/sk na to, ako by mohla dopadnúť.

Pozrite sa na tipy niektorých členov redakcie, ktoré sa v mnohom líšia, ale v niečom sú prekvapivo zhodné. Podľa troch z nich vyhrá Stanley Cup tím Tampa Bay Lightning, ktorý už dva roky obchádza okolo. Podľa dvoch ovládnu základnú časť ofenzívne hviezdy Dallas Stars, podľa dvoch budú vo finále Los Angeles Kings a Hart i Vezina Trophy získa navrátilec na výslnie Carey Price, ktorý potiahne vzostup Montreal Canadiens.

Michael Langr - redaktor/editor NHL.com/sk

Postupujúci z divízií:

Metropolitná: 1. Washington Capitals, 2. New York Rangers, 3. Pittsburgh Penguins
Atlantická: 1. Montreal Canadiens, 2. Tampa Bay Lightning, 3. Florida Panthers
Divoké karty - Východ: 1. New Jersey Devils, 2. Philadelphia Flyers

Pacifická: 1. Los Angeles Kings, 2. Anaheim Ducks, 3. Calgary Flames
Centrálna: 1. Dallas Stars, 2. Chicago Blackhawks, 3. St. Louis Blues
Divoké karty - Západ: 1. Nashville Predators, 2. Minnesota Wild

Presidents' Trophy: Dallas Stars

Víťaz play off Východnej konferencie: Tampa Bay Lightning
Víťaz play off Západnej konferencie: Los Angeles Kings

Finále Stanley Cupu: Tampa Bay porazí Los Angeles v 6 zápasoch
Conn Smythe Trophy: Nikita Kucherov (Tampa Bay)

Video: Kucherov vyrovnal po prihrávke Namestnikova

Ceny NHL (víťaz a ďalší dvaja finalisti)

Hart Trophy: Carey Price (Montreal) - finalisti Jamie Benn (Dallas) a Alex Ovechkin (Washington)
Art Ross Trophy: Jamie Benn - Patrick Kane (Chicago), Vladimir Tarasenko (St. Louis)
'Rocket' Richard Trophy: Alex Ovechkin - Steven Stamkos (Tampa Bay), Jamie Benn (Dallas)
Norris Trophy: Drew Doughty (Los Angeles) - Erik Karlsson (Ottawa Senators), Shea Weber (Montreal Canadiens)
Selke Trophy: Patrice Bergeron (Boston Bruins) - Anze Kopitar (Los Angeles), Marián Hossa (Chicago)
Vezina Trophy: Carey Price (Montreal) - Braden Holtby (Washington), Cory Schneider (New Jersey)
Jack Adams Award: Lindy Ruff (Dallas) - John Hynes (New Jersey), Michel Therrien (Montreal)
Calder Trophy: Patrik Laine (Winnipeg Jets) - Auston Matthews (Toronto Maple Leafs), Matt Murray (Pittsburgh)

Marek Burkert - dopisovateľ NHL.com/sk

Postupujúci z divízií:

Metropolitná: 1. Washington Capitals, 2. Pittsburgh Penguins, 3. Philadelphia Flyers
Atlantická: 1. Tampa Bay Lightning, Montreal Canadiens, 3. Boston Bruins
Divoké karty - Východ: 1. New York Rangers, 2. Florida Panthers

Pacifická: 1. Anaheim Ducks, 2. San Jose Sharks, 3. Los Angeles Kings
Centrálna: 1. Dallas Stars, 2. Chicago Blackhawks, 3. Nashville Predators
Divoké karty - Západ: 1. Minnesota Wild, 2. St. Louis Blues

Presidents' Trophy: Washington Capitals

Víťaz play off Východnej konferencie: Tampa Bay Lightning
Víťaz play off Západnej konferencie: Anaheim Ducks

Finále Stanley Cupu: Tampa Bay porazí Anaheim Ducks v siedmich zápasoch
Conn Smythe Trophy: Victor Hedman (Tampa Bay)

Ceny NHL (víťaz a ďalší dvaja finalisti)

Hart Trophy: Anze Kopitar - Johny Gaudreau (Calgary), Sidney Crosby (Pittsburgh)
Art Ross Trophy: Johnny Gaudreau - Evgeni Malkin (Pittsburgh), Patrick Kane
'Rocket' Richard Trophy: Alex Ovechkin - Johnny Gaudreau, Joe Pavelski (San Jose)
Norris Trophy: Victor Hedman (Tampa Bay) - Brent Burns (San Jose), Erik Karlsson
Selke Trophy: Anze Kopitar - Aleksander Barkov (Florida), Jonathan Toews (Chicago)
Vezina Trophy: Braden Holtby - Martin Jones (San Jose), Pekka Rinne (Nashville)
Jack Adams Award: Jon Cooper (Tampa Bay) - Randy Carlyle (Anaheim), Lindy Ruff
Calder Trophy: Auston Matthews - Patrik Laine, William Nylander (Toronto)

Lukáš Vrkoč - dopisovateľ NHL.com/sk

Postupujúci z divízií:

Metropolitná: 1. Washington Capitals, 2. Pittsburgh Penguins, 3. New York Rangers
Atlantická: 1.Tampa Bay Lightning, 2. Montreal Canadiens, 3. Florida Panthers
Divoké karty - Východ: 1. Boston Bruins, 2. Philadelphia Flyers

Pacifická: 1. San Jose Sharks, 2. Los Angeles Kings, 3. Anaheim Ducks
Centrálna: 1. Dallas Stars, 2. Chicago Blackhawks, 3. St. Louis Blues
Divoké karty - Západ: 1. Minnesota Wild, 2. Nashville Predators

Presidents' Trophy: Dallas Stars

Víťaz play off Východnej konferencie: Tampa Bay Lightning
Víťaz play off Západnej konferencie: Chicago Blackhawks

Finále Stanley Cupu: Tampa Bay porazí Chicago v 6 zápasoch
Conn Smythe Trophy: Ben Bishop (Tampa Bay)

Video: Bishop neuveriteľne vychytal Boyesa

Ceny NHL (víťaz a ďalší dvaja finalisti)

Hart Trophy: Carey Price - Patrick Kane, Jamie Benn
Art Ross Trophy: Jamie Benn - Patrick Kane, Sidney Crosby
'Rocket' Richard Trophy: Alex Ovechkin - Tyler Seguin, Vladimir Tarasenko
Norris Trophy: Brent Burns - Erik Karlsson, Shea Weber
Selke: Patrice Bergeron - Anze Kopitar, David Backes
Vezina Trophy: Carey Price - Braden Holtby, Ben Bishop
Jack Adams Award: Jon Cooper - Peter DeBoer (San Jose), Mike Babcock (Toronto)
Calder Trophy: Auston Matthews - Matthew Tkachuk (Calgary), Sebastian Aho (Carolina Hurricanes)

Ján Vacek - dopisovateľ NHL.com/sk

Postupujúci z divízií:

Metropolitná: 1. Pittsburgh Penguins, 2. New York Islanders, 3. Washington Capitals
Atlantická: 1. Tampa Bay Lightning, 2. Toronto Maple Leafs, 3. Ottawa Senators
Divoké karty - Východ: 1. Florida Panthers, 2. Carolina Hurricanes

Pacifická - 1. Los Angeles Kings, 2. Anaheim Ducks, 3. San Jose Sharks
Centrálna - 1. Dallas Stars, 2. Chicago Blackhawks, 3. St. Louis Blues
Divoké karty - Západ: 1. Edmonton Oilers, 2. Minnesota Wild

Presidents' Trophy: Los Angeles Kings

Víťaz play off Východnej konferencie: New York Islanders
Víťaz play off Západnej konferencie: Los Angeles Kings

Finále Stanley Cupu: Los Angeles porazí Islanders v 6 zápasoch
Conn Smythe Trophy: Jonathan Quick (Los Angeles)

Video: Quick fantasticky vychytal Couturea

Ceny NHL (víťaz a ďalší dvaja finalisti):

Hart Trophy: Jonathan Quick - Erik Karlsson, Evgeni Malkin
Art Ross Trophy: Connor McDavid - Jamie Benn, Anze Kopitar
'Rocket' Richard Trophy: Tyler Seguin - Alex Ovechkin, Steven Stamkos
Norris Trophy: Drew Doughty - Erik Karlsson, John Klingberg (Dallas)
Selke Trophy: Patrice Bergeron - Anze Kopitar, Ryan Kesler (Anaheim)
Vezina Trophy: Jonathan Quick - Carey Price, Braden Holtby
Jack Adams Award: Mike Babcock - Darryl Sutter, Jack Capuano
Calder Trophy: Auston Matthews - William Nylander, Patrik Laine

Čítajte viac