Vancouver přehrál Arizonu, trefil se Vrbata

Hráči Vancouver Canucks přehráli v domácím prostředí celek Arizona Coyotes 3:2 po prodloužení. Rozhodující branku vstřelil talentovaný útočník Markus Granlund.

Na vítězství kanadského celku měl značný podíl rovněž český útočník Radim Vrbata, který se prosadil ve 32. minutě a snížil náskok hostů na 1:2. Pro Vrbatu to byla třináctá trefa v sezoně.

Jen o šest minut později navíc přispěchal se svým gólovým příspěvkem i Luca Sbisa, jenž zajistil srovnání stavu. Třetí dějství přineslo spíš opatrný boj, duel proto zamířil do prodloužení.

V jeho druhé minutě se prosadil útočník Markus Granlund a svojí pátou trefou v sezoně rozhodl o triumfu Vancouveru.

Canucks tak vyhráli druhý z posledních tří duelů a nadále drží teoretickou naději na postup do play off. Jejich aktuální manko na osmou příčku v Západní konferenci činí 10 bodů.