Sharks předčili Canucks, zazářil Hertl

Další výborné představení má za sebou útočník Tomáš Hertl. V duelu San Jose Sharks na ledě Vancouver Canucks přispěl k hostující výhře gólem a asistencí.

Talentovaný útočník se prosadil v polovině utkání po přihrávce Brenta Burnse a zaznamenal už svojí šestnáctou trefu v sezoně. Zároveň gólem vrátil Sharks do zápasu, protože v té chvíli už prohrávali 0:2.

Ve třetím dějství ale předvedli náramnou otočku. Nejprve ve 41. minutě po Hertlově přihrávce pálil přesně v početní výhodě Brent Burns, o necelých pět minut později strhl vedení na stranu hostů veterán Patrick Marleau.

Trápící se Vancouver už se na žádnou odpověď nezmohl a utrpěl už třetí porážku v řadě za sebou. Na příčky, které zajišťují postup do play off, Canucks aktuálně ztrácí propastných deset lépe.

Sharks jsou na tom naopak mnohem lépe. Díky třetí výhře v řadě figurují na šesté pozici tabulky Západní konference a na osmou Minnesotu mají náskok šesti bodů.