San Jose přehrálo Edmonton, Reimer vychytal nulu

Dobrou aktuální formu potvrdili hráči San Jose Sharks, kteří zvítězili na ledě Edmonton Oilers 3:0. Velkou zásluhu na úspěchu měl gólman James Reimer, jenž vychytal čisté konto.

Reimer si od nedávné výměny připsal své první vítězství za Sharks, na kterém se podílel 31 úspěšnými zákroky.

Jednou z velkých opor kalifornského celku byl v zápase útočník Logan Couture, jenž nejprve ve druhé minutě otevřel skóre, aby o patnáct minut později využil přesilovou hru a zajistil pro svůj tým už bvoubrankový náskok.

Ten navíc ještě navýšil ve 35. minutě kapitán Joe Pavelski. V tu chvíli už o triumfu Sharks nebylo pochyb, Oilers se totiž v ofenzivě trápili a na výborného Reimera recept nenašli.

San Jose tak zvítězilo ve čtvrtém z posledních pěti zápasů a figuruje na šesté příčce tabulky Západní konference. Edmonton je naopak úplně poslední.