Rangers prospali úvod, přesto berou všechny body

Hodně ospale odstartovali duel proti Minnesota Wild hráči New York Rangers. Po první třetině prohrávali o dva góly, nakonec ovšem mohli slavit triumf 4:2 a návrat do vítězné nálady.

Hosté na favorizovaného soupeře vlétli bez nejmenšího respektu. A v 8. minutě už po zásazích Ryana Cartera a Matta Dumby vedli o dvě branky. S Rangers to nevypadalo vůbec dobře.

"I když jsme v první třetině měli několik dobrých střídání, tak góly střílel jenom soupeř," konstatoval útočník domácích Derick Brassard. "Zdálo se, že nehrajeme dobře, ale měli jsme několik příležitostí. Díky naší rychlosti jsme soupeři nadělali v obranné třetině zmatek."

To se od druhého dějství začalo projevovat i na skóre. V rozmezí 80 vteřin prostřední části totiž bylo vyrovnáno. Nejprve snížil obránce Ryan McDonagh, ihned po něm přispěchal se svým příspěvkem J.T. Miller.

Ve třetí třetině pak svěřenci trenéra Alaina Vigneaulta obrat dokonali. Ve 46. minutě mířil přesně Derick Brassard, trefou do odkryté branky pak zpečetil výhru Rangers Chris Kreider. Minnesota se tak dál propadá tabulkou Západní konference, prohrála už počtvrté v řadě.