Rangers přehráli Sabres, zazářil Zuccarello

Hráči New York Rangers zvítězili na ledě Buffalo Sabres 4:2, velkou měrou se o to zasloužil útočník Mats Zuccarello. Norský reprezentant zaznamenal celkem tři body.

Utkání se od samotného úvodu vyvíjelo lépe pro hostující celek, který v jeho polovině vedl už 3:0. Skóre otevřel v 8. minutě Derick Brassard, jenž využil početní výhodu.

S dalšími gólovými příspěvky přispěchali Mats Zuccarello a Jesper Fast. Sabres sice dvěma góly v rozmezí šesti minut prostřední části snížili, na vyrovnání ale nedosáhli.

Naopak ve třetí třetině Rangers znovu odskočili, když se po přihrávce výborně hrajícího Zuccarella prosadil J.T. Miller a oslavil svou 18. trefu v sezoně.

"Dva brzké góly ve druhé třetiny nás srazili do propasti, za stavu 0:3 jsme to měli hodně těžké," prohodil domácí kouč Dan Bylsma. "Potřebovali jsme rychle něco změnit, abychom se alespoň vrátili do zápasu."

Do se Buffalu povedlo, na bodový zisk ale nedosáhli. Sabres tak zůstávají daleko za nadějí na postup do play off, aktuálně figurují na předposlední příčce Východní konference. Rangers jsou druzí.