Svechnikov Detroit Red Wings

Detroit Red Wings v pátek porazili Toronto Maple Leafs 2:1 ve FirstOntario Centre v Hamiltonu.

Evgeny Svechnikov dával dva góly za Detroit.

Další útočník Brendan Leipsic skóroval za Toronto.

Maple Leafs a Red Wings hrají znovu v sobotu v generálce na sezonu v Joe Louis Areně.

Slavin rozhodl nájezdy pro Hurricanes

Obránce Jaccob Slavin dával v rozstřelu rozhodující gól Carolina Hurricanes při výhře 3:2 nad Washington Capitals v pátečním zápase v PNC Areně.

Jeff Skinner a Teuvo Teravainen se za Carolinu také trefili v rozstřelu. Evgeny Kuznetsov a Andre Burakovsky skórovali za Capitals.

Brankář Cam Ward předvedl 22 zákroků, včetně jednoho při nájezdech. Obránce Noah Hanifin dával gól v přesilovce a měl asistenci za Hurricanes, kteří v pátek odehráli svou poslední přípravu. Sezonu otevřou ve čtvrtek proti Winnipeg Jets v MTS Centre.

Obránce John Carlson zaznamenal přesilovkový gól a asistenci, Dmitry Orlov měl dvě asistence za Washington. Brankář Braden Holtby předvedl 29 zákroků.

Capitals odehrají poslední přípravný duel v neděli proti New York Islanders ve Verizon Center.

Sam Reinhart Evander Kane

Kane a Reinhart vedli Sabres proti Senators

Evander Kane a Sam Reinhart si připsali po dvou bodech a Buffalo Sabres vyhráli v pátek nad Ottawa Senators 4:2 v poslední předsezonní přípravě v Canadian Tire Centre.

Reinhart dostal Sabres do vedení 1:0 v čase 10:41 první třetiny a Kane zvyšoval na 4:1 v čase 8:18 třetí části po Reinhartově asistenci.

Centr Jack Eichel měl asistenci a dva plus body, když na ledě strávil 18:31 minuty a útočník Derek Grant poslal v oslabení Sabres už do vedení 3:0 v čase 7:22 ve druhé třetině.

Gólman Robin Lehner zaznamenal 30 zákroků za Buffalo.

Útočníci Kyle Turris a Jean-Gabriel Pageau dávali góly Ottawy, za kterou chytal gólman Craig Anderson, jenž inkasoval čtyřikrát z 25 střel.

Senators otevřou sezonu proti Toronto Maple Leafs ve středu na domácím ledě. Sabres začínají proti Montreal Canadiens v KeyBank Center ve čtvrtek.

Stars porazili Kings v 1. zápase NHL v Las Vegas

Dallas Stars přehráli v pátek Los Angeles Kings 6:3 v T-Mobile Areně v Las Vegas.

Julius Honka, Johnny Oduya a Radek Faksa se prosadili ve druhé třetině a poslali Dallas do vedení 4:2. Patrik Nemeth dával dva góly a Jason Spezza dotvořil skóre do prázdné branky Kings.

Michael Mersch, Dustin Brown a Nic Dowd se trefili za Los Angeles, kteří hrají v sobotu ještě s Colorado Avalanche.

T-Mobile Arena bude v příští sezoně domovem týmu Las Vegas při jeho premiérové sezoně v NHL.

10072016vrbata

Vrbata a DeAngelo zařídili výhru Coyotes nad Sharks

Radim Vrbata vstřelil ve druhé třetině zlomový gól a Arizona Coyotes porazili v páteční přípravě finalisty Stanley Cupu San Jose Sharks 3:1.

Vrbata se prosadil v čase 8:48 druhé třetiny, jeho spoluhráč Tony DeAngelo skóroval 6:12 minuty před koncem první části a vyrovnal na 1:1. Kapitán Coyotes Shane Doan se trefil 11 vteřin před koncem třetí třetiny.

Joonas Donskoi ze San Jose otevřel skóre 3:37 minuty po začátku zápasu.

Gólman Coyotes Mike Smith předvedl 29 zákroků. Martin Jones měl 20 zásahů za Sharks.