Ostatní zápasy: Sekáč má asistenci, Hudler dal 10. gól

Podívejte se na souhrn ostatních zápasů, které nemají vlastní článek.

Sekáč měl první asistenci za Chicago

První bod při angažmá v Chicago Blackhawks si připsal Jiří Sekáč, který asistoval u gólu Brenta Seabrooka, víc branek ale úřadující šampióni nepřidali a podlehli doma Nashville Predators 1:3.

Pekka Rinne v brance vítězů zaznamenal 38 zákroků, Nashville tak prodloužil sérii zápasů na cizích ledech, v nichž bodoval na 10 (8-0-2).

Blackhawks krátce před utkáním oznámili, že z Winnipeg Jets získali útočníka Andrew Ladda, opačným směrem putuje i Marko Daňo.

Scheifele: Čtyři body proti Dallasu

Winnipeg Jets nečekaně nadělovali na ledě Dallas Stars. Mark Scheifele se na výhře hostů 6:3 podílel gólem a třemi asistencemi, Joel Armia měl bilanci 2+1 a Michael Hutchinson předvedl 27 zákroků.

Jakoby Jets chtěli ukázat, že se dokážou obejít bez Andrew Ladda, který byl jejich kapitánem od sezony 2010-11, ale nyní byl vyměněn do Chicaga.

Z branky domácích se po třetí inkasované brance poroučel Antt Niemi, který měl jen pět zákroků. V hostujícím brankovišti nebyl Ondřej Pavelec, ale Michael Hutchinson.

Osamocený střelec Hudler

Desátý gól Jiřího Hudlera v sezoně přinesl Calgary Flames alespoň bod v zápase s New York Islanders, kteří si zásluhou Joshe Baileyho odvezli ze Scotiabank Saddledome výhru 2:1 v prodloužení.

Flames se vzdaluje play off, prohráli třetí zápas v řadě a šestý ze sedmi. V jejich sestavě se objevili i Michael Frolík a Jakub Nakládal, který dvakrát střílel na branku, přidal 2 hity a zblokoval dvě střely.

Na výhře Islanders se 31 zákroky podílel Jaroslav Halák.

Vrbata chyběl v sestavě Canucks

Bez Radima Vrbaty, který odstoupil v průběhu minulého zápasu s Colorado Avalanche, si hokejisté Vancouver Canucks poradili 5:3 s Ottawa Senators.

O vítězný gól se postaral nováček Jake Virtanen, dvakrát skóroval Emerson Etem a Ryan Miller se zaskvěl 27 zákroky, při šanci Miky Zibanejada mu v závěru pomohla i tyč.

Kings otočili duel s Edmontonem

Jeff Carter a Dwight King zúročili ve třetí třetině tlak Los Angeles Kings, které více než 40 minut držel na uzdě brankář Edmonton Oilers Cam Talbot, jenž čelil 35 střelám a nakonec otočili výsledek na 2:1.

Domácí Jonathan Quick měl 24 zásahů a Kings tak na čele Pacifické divize odskočili Anaheimu na rozdíl čtyř bodů.