Ostatní zápasy: Couture má hattrick, Penguins výhru

Podívejte se na přehled dalších úterních zápasů NHL, které nemají samostatný článek.

Islanders zlomili Hurricanes, rozhodl Okposo

V pořádné drama se proměnil duel mezi New York Islanders a Carolina Hurricanes. O výhře domácích rozhodl až v nájezdech útočník Kyle Okposo.

Islanders tak udělali další krok směrem k postupu do play off, ve zbytku základní části potřebují získat ještě dva body.

"Je to pro nás velké vítězství," prohlásil kouč Jack Capuano. "Daří se nám získávat body, což je teď mimořádně důležité."

Lepší vstup do utkání měli hosté, když se v závěru druhé části prosadil Derek Ryan. V 53. minutě ovšem vyrovnal Anders Lee, v nájezdech pak zajistil domácím bod navíc Kyle Okposo.

Pittsburghu přestřílel Buffalo a tlačí na Rangers

Hráči Pittsburgh Penguins udolali v domácím prostředí Buffalo Sabres 5:4 po samostatných nájezdech a zaznamenali třetí vítězství v řadě.

Hrdinou Penguins se stal obránce Kris Letang, který k jedné asistenci připojil i vítězný gól v samostatných nájezdech. Pittsburgh těžil zejména ze skvělé druhé třetiny, kterou opanoval suverénně 4:0.

Pittsburgh se tak rázem přiblížil na rozdíl jediného bodu k New York Rangers v boji o triumf v Metropolitní divizi.

Sharks přehráli Canucks, zářil Couture

Hráči San Jose Sharks zvítězili na ledě Vancouver Canucks 4:1 a poskočili už na šestou příčku tabulky Západní konference.

Hlavní hvězdou utkání byl hostující útočník Logan Couture, který zkompletoval hattrick. Za domácí se trefil pouze Chris Higgins, čtvrtou branku Sharks oslavil kapitán Joe Pavelski.