Soupeřem Minnesoty ve Winter Classic bude St. Louis

K novoročnímu duelu pod širým nebem 1. ledna 2021 na stadionu Target Field přijedou Blues

Napsal NHL.com/cs @NHLcz

National Hockey League oznamuje soupeře pro 2021 Bridgestone NHL Winter Classic®. K novoročnímu duelu pod širým nebem na stadionu Target Field v Minneapolis přijede vyzvat domácí hokejisty Minnesota Wild celek St. Louis Blues.

Branky, body, rodeo. To byla show!

Akce 2020 Bridgestone NHL Winter Classic přinesla úžasnou ochutnávku texaských zvyků

Napsal Lukáš Hron @nhlcz / nezávislý autor NHL.com/cs

Takhle to tedy vypadá, když hokejový svátek vezmou do rukou kovbojové!

Obrat jako z nebe. Stars ukázali Texasu skvělou show

Jsem na náš tým hrdý, jásal Faksa. Tu energii po třech gólech si budeme pamatovat hodně dlouho, přidali se spoluhráči

Napsal Michael Langr @NHLcz / nezávislý šéfautor NHL.com/cs

Klasické uznání pro soupeře

Podání rukou v podání Stars a Predators

Hráči Dallasu si po výhře ve Winter Classic na Cotton Bowl podali na ledě ruce se soupeři z Nashvillu

• 00:58 •

Dlouho, předlouho to vypadalo, že záplava hostujících fanoušků vydrží na tribuně křepčit až do konce a ovládne velké hlediště podobně, jako jejich miláčkové ovládali scenérii velkého jeviště. Jako kdyby zelené barvy domácích vybledly a ty hostující svítily jasnými barvami zcela v souznění s heslem Foglarových Vontů: Žlutá je barva naše!

Winter Classic opanovala Evropská klika Stars

Janmark s Klingbergem dva body, Radulov, Faksa, Hintz, Sekera a Lindell po jednom. Velký zápas ovládli Evropané

Napsal Josef Cafourek @NHLcz / nezávislý autor NHL.com/cs

Sekerův první gól sezony

Sekera skóroval po Faksově asistenci

Radek Faksa udělal zmatek před brankou a Andrej Sekera dal při duelu Winter Classic svůj první gól za Dallas

• 00:45 •

Silné evropské jádro. To je jedna z poznávacích značek týmu Dallas Stars. V novoročním svátečním duelu Winter Classic proti Nashville Predators o sobě tahle letka dala pořádně vědět.

Sekera s Faksou pomohli otočit Winter Classic

Dallas uspěl proti Nashvillu díky obratu z 0:2 na 4:2. Slovenský bek dal pod širým nebem první gól za Stars

Hokejisté Dallas Stars předvedli velkolepý obrat a s pomocí gólu Andreje Sekery, u nějž asistoval Radek Faksa, porazili v novoročním duelu 2020 Bridgestone Winter Classic celek Nashville Predators 4:2. Ještě dvě minuty před koncem druhé třetiny přitom prohrávali o dvě branky, ale čtyřmi trefami během osmi minut orámovali druhou přestávku, otočili vývoj a ze stadionu Cotton Bowl si tak odvážejí dva body.

Winter Classic 2021 bude hostit Minnesota

Příští novoroční duel pod širým nebem se bude hrát na baseballovém stadionu Target Field, soupeř bude určen později

Duel 2021 Bridgestone NHL Winter Classic® bude hostit Minnesota Wild. Hrát se bude 1. ledna 2021 na baseballovém stadionu Target Field. Ve středu to oznámilo vedení National Hockey League. Soupeř Wild zatím nebyl určen, stejně jako další detaily k celé akci bude oznámen později.

Nashville chce pod širákem otočit kormidlo

Predators se po Vánocích nedaří, Winter Classic v Dallasu to může změnit. Je to velká šance, říkají hráči