Hudler dvakrát asistoval, Calgary po třech prohrách zabralo

Hráči Calgary Flames po sérii špatných výsledků zabrali a v domácím prostředí přetlačili Carolinu Hurricanes 4:1. O konečném výsledku rozhodla především druhá třetina, ve které Flames vstřelili dva góly.

Hlavní postavou utkání se stal domácí útočník Sean Monahan. Ten měl podíl na všech brankách svého týmu, když si připsal kariérní maximum čtyř kanadských bodů za jeden gól a tři asistence.

Hostující Hurricanes drželi se soupeřem krok pouze v úvodních dvaceti minutách, ve druhé části už dokázalo Calgary soupeři odskočit.

Nejprve se ve 42. minutě trefil v přesilové hře kapitán Mark Giordano, o necelou minutu později navíc přispěchal s dalším gólolovým příspěvkem Johnny Gaudreau. V závěrečné třetině už si Calgary duel pohlídalo, konečný stav pak určil právě hlavní hrdina Sean Monahan.

Flames tak po třech porážkách našli cestu k zisku dvou bodů a v tabulce Západní konference poskočili na dvanáctou příčku. Carolina zůstává na Východě desátá.