Florida udolala New Jersey, Jágr dvakrát asistoval

Hráči Florida Panthers přehráli v domácím prostředí New Jersey Devils 3:2 a poskočili do čela tabulky Atlantické divize.

Velký podíl na vítězství měl legendární útočník Jaromír Jágr se svými parťáky v elitní formaci. Český veterán zaznamenal dvě asistence, Jonathan Huberdeau vstřelil dva góly, Aleksander Barkov připojil jeden.

"Byli úžasní," ocenil svou nejproduktivnější trojici trenér Floridy Gerard Gallant. "Hráli opravdu dobře. Jsou to naši lídři, tentokrát vzali zápas do svých rukou."

Panthers při tom před vlastními fanoušky nezačali dobře, v deváté minutě se v přesilové hře prosadil Mike Sislo a poslal Devils do vedení.

Ve 28. minutě ale vyrovnal svým první gólem Huberdeau, ve třetí části pak Florida dokonala obrat. Za hosty už pouze snížil šest vteřin před koncem základní hrací doby svým prvním gólem v sezoně Blake Pietila.

Florida tak vyhrála třetí z posledních čtyř zápasů a v tabulce Východní konference poskočila na čtvrtou příčku. Devils jsou jedenáctí se ztrátou šesti bodů na play off.