Evander_Kane

Evander Kane dostal od Oddělení pro hráčskou bezpečnost NHL jednozápasový distanc. San Jose Sharks tak bude chybět ve druhém zápase 2. kola play off na ledě Vegas Golden Knights, který se hraje v sobotu večer ve Vegas (neděle 4:00 SELČ).
Kane byl potrestán za krosček na útočník Pierre-Edouarda Bellemarea v 1. utkání série 2. kola, který Golden Knights vyhráli 7:0.

Incident se stal v čase 43:25 a Kane dostal od rozhodčího trest na pět minut a do konce utkání. Bellemare odešel do kabiny, ale devět minut před koncem se do zápasu vrátil.
Kane hraje play off NHL poprvé v životě. V pěti startech má na kontě tři branky, spolu s Tomášem Hertlem a Marcusem Sorensenem nejvíc v týmu.
Na pátečním tréninku Sharks se v prvním útoku s Kanem a Joem Pavelskim připravoval centr Joe Thornton. Ten nehrál od 23. ledna kvůli zranění kolene. Na Kaneovo místo by se tak mohl přesunout z centra Pavelski, druhou možností je posun Hertla ze druhé do první formace.