Devils zaskočili Sharks, Kinkaid vychytal nulu

Nečekanou porážku utrpěli hráči San Jose Sharks, kteří v domácím prostředí podlehli New Jersey Devils jednoznačně 0:3. Hlavní hvězdou utkání byl hostující gólman Keith Kinkaid.

Dvojka Devils dostala příležitost od začátku zápasu a rozhodně nezklamala. Kinkaid svými zákroky trápil střelce San Jose, celkem si jich připsal 30 a mohl oslavit své druhé čisté konto v kariéře.

Po bezbrankové úvodní třetině New Jersey poprvé udeřilo ve 24 minutě, kdy se prosadil Devante Smith-Pelly. Ve třetím dějství pak hosté svůj cenný triumf podtrhli.

Nejprve ve 32. minutě mířil přesně veterán Travis Zajac, stejný hrač pak v poslední minutě základní hrací doby střelou do odkryté branky pečetil radost hostů.

Sharks se tak po dvou výhrách museli smířit s neúspěchem, v tabulce Západní konference jim patří sedmá příčka. Devils jsou na Východě desátí a stále živí naději na postup do play off.