Colorado opět otočilo zápas v závěru

Napsal Michael Langr / NHL.com

Tým Colorado Avalanche připravuje svým fanouškům napínavé okamžiky. Podruhé ze tří případů dovedl domácí zápas play off s Minnesota Wild do prodloužení díky vyrovnání v posledních minutách a podruhé v něm vyhrál.

Tentokrát srovnával minutu a 14 sekund před koncem třetí třetiny PA Parenteau a u rozhodujícího momentu byl znovu osmnáctiletý nováček Nathan MacKinnon, jenž vstřelil ve 4. minutě nastavení vítězný gól na 4:3.

Série, v níž zatím oba celky potvrzují domácí prostředí, se stěhuje k 5. zápasu do Minnesoty. Hrát se bude v pondělí a v sestavě Colorada už bude možná i Matt Duchene. Jeden z elitních útočníků nehrál od 29. března kvůli zraněnému kolenu, ale v sobotu už byl na ranním rozbruslení.