Canucks zaskočili Kings, rozhodl McCann

Třetí vítězství v řadě oslavili hráči Vancouver Canucks, kteří na svém ledě přehráli Los Angeles Kings 3:2.

Hlavní hvězdou zápasu se stal domácí gólman Ryan Miller, který si připsal dohromady 40 úspěšných zákroků a vytrvale mučil střelce Kings.

Favorité z Los Angeles se přesto ujali vedení, když se v 7. minutě prosadil Tyler Toffoli. Krátce před úvodní přestávou však vyrovnal Emerson Etem. Hosté i podruhé odskočili, svým třetím gólem v sezoně se o to postaral Kyle Clifford.

Odpověď Vancouveru na sebe ale znov u nenechala dlouho čekat. A byla důrazná. Nejprve srovnal skóre Jannik Hansen, ve 40. minutě pak rozhodl o výhře Canucks nováček Jared McCann.

Kanadský tým díky výhře poskočil na jedenáctou příčku v tabulce Zápápadní konference, Kings náleží páté místo.