Calgary se dál hledá, Hudlerův gól nestačil

Nepříjemné období prožívají hráči Calgary Flames. Kanadský celek v pátek prohrál čtvrtý z posledních pěti zápasů, když na domácím ledě podlehl Columbus Blue Jackets 1:2. Nepomohl ani gól útočníka Jiřího Hudlera.

Kanadský tým měl v utkání výraznou střeleckou převahu, zásluhou útočníka Jiřího Hudlera se navíc dostal už v 8. minutě do vedení, nic z toho ovšem nepomohlo. Flames se znovu museli smířit s porážkou.

V polovině utkání totiž za Blue Jackets srovnal krok William Karlsson, stejný hráč pak ve 42. minutě po přihrávce Matta Calverta strhl vedení na stranu klubu z Ohia.

Velkou zásluhu na druhém vítězství Columbusu v řadě měl gólman Joonas Korpisalo, který si připsal třicet úspěšných zásahů. Matt Calvert potom přispěl dvěma asistencemi.

"Je to opravdu frustrující," prohodil útočník Calgary Sam Bennett. "Moc dobře víme, jak důležité jsou tohle zápasy. Potřebujeme nastartovat vítěznou sérii a získávat body."

Flames i nadále zůstávají hluboko za příčkami zajišťujícími postup do play off, aktuálně jim patří až 12. pozice v tabulce Západní konference. Columbus zůstává ve Východní konferenci poslední.