Bruins si komplikují život, nestačili na Devils

V nevýrazných výkonech pokračují hráči Boston Bruins, kteří podlehli na ledě New Jersey Devils 1:2 a znovu si zkomplikovali cestu do play off.

Boston tak ztratil už šestý z posledních sedmi zápasů a zůstává jediný bod před devátými Detroit Red Wings.

"Můžeme se na ten zápas koukat z mnoha úhlů, ale za porážku si můžeme sami," nekličkoval trenér Bostonu Claude Julien. "Sice jsme se snažili, ale to je v téhle fázi sezony málo. Očekáváme od sebe víc."

Po opatrném úvodu jako první udeřili domácí, když v 17. minutě zužitkoval přesilovou hru veterán Travis Zajac. V úvodu druhé části sice vyrovnal Brad Marchand, to ale bylo ze strany hostů vše.

O výhře domácích pak rozhodl ve 45. minutě opět v přesilové hře Reid Boucher. Bruins sice zasypali gólmana domácích Keitha Kinkaida 40 střeleckými pokusy, ujal se však pouze jediný.

Devils si tak ještě udrželi malou naději na postup do play off. Z desátého místa v tabulce Východní konference ztrácejí na osmé Philadelphia Flyers pět bodů.