Arizona přehrála Calgary, dva góly dal Richardson

Hráči Arizona Coyotes zvítězili na ledě Calgary Flames 4:1. Dvěma góly k triumfu hostů přispěl útočník Brandon Richardson.

Po opatrné první části to byli domácí, kdo otevřel střelecký účet zápasu. Po přihrávce Michaela Frolíka se ve 21. minutě prosadil Mikael Backlund, to ovšem bylo ze strany Flames vše.

Od té doby už góly stříleli pouze hosté- Nejprve ve 36. minutě vyrovnal Boyd Gordon, ve třetím dějství pak Arizona spustila střelecký uragán.

Dvakrát mířil přesně útočník Brandon Richardson, z přesilové hry se potom prosadil Antoine Vermette a Arizona tak suverénně dokráčela venkovnímu vítězství.

To udrželo Coyotes alespoň teoreticky ve hře o postup do play off, z desátého místa tabulky Západní konference aktuálně ztrácejí na osmé Colorado devět bodů. Mají však jedno utkání k dobru.