Anaheim vstřelil dva góly v oslabení a porazil Dallas

Hráči Anaheim Ducks přehráli v domácím prostředí Dallas Stars 3:1 a zaznamenali už čtvrtou výhru z posledních pěti zápasů.

V souboji dvou špičkových celků Západní konference se Ducks povedlo vstřelit dva góly v oslabení, čímž si vypracovali rozhodující náskok.

Nejprve se v početní výhodě soupeře prosadil ve 33. minutě Nate Thompson, stejný kousek zopakoval po deseti vteřinách třetího dějství i Ryan Kesler.

"Byl to náš nejlepší zápas za poslední měsíc," prohlásil trenér domácích Bruce Boudreau. "Věděli jsme, kde jsou slabá místa soupeře. Měli jsme plán a povedlo se nám ho splnit."

Dallas sice na dvě branky ve vlastní početní výhodě zareagoval snížením z hokejky Radka Faksy, v poslední minutě základní hrací doby však střelou do prázdné branky určil konečný stav domácí kapitán Ryan Getzlaf.

Stars i přes porážku zůstávájí v čele tabulky Západní konference, Anaheimu patří aktuálně čtvrtá příčka.