Aktualizovali sme naše Podmienky služieb NHL.com a Zásady ochrany osobných údajov. Tým, že naďalej používate online služby NHL, vyjadrujete svoj súhlas s týmito aktualizovanými dokumentami a so spôsobom riešenia sporov.
Prihláste sa cez svoj účet u NHL:
  • Odoslať
  • Alebo
  • Prihláste sa cez Google
 
HRÁČ POST KLUB VÝŠKA VÁHA
EURÓPSKE LIGY
FÍNSKO
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Aleksander Barkov C Tappara 6'2 205
Rasmus Ristolainen D TPS 6'3 203
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Henrik Haapala RW Tappara 5'9 148
Saku Salminen C Jokerit Jr. 6'3 198
FÍNSKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Juuso Ikonen LW Blues 5'7 161
Artturi Lehkonen LW Kalpa 5'10 163
ZOZNAM KATEGÓRIA B
Joose Antonen LW JYP 2 6'1 176
BRANKÁRI KATEGÓRIE B
Ville Husso G HIFK Jr. 6'1 185
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Aleksi Ainali C HIFK Jr. 6'0 194
Saku Kinnunen LW Kalpa Jr. 5'9 172
Eetu Koivistoinen C Blues Jr. 6'2 187
Jimi Kuronen D Lukko Jr. 5'11 183
Timi Lahtinen LW Jokerit Jr. 6'2.5 185
Mikke Levo D Ilves Jr. 6'0 167
Atte Makinen D Tappara Jr. 6'3 205
Aleksi Mustonen C Jokerit Jr. 5'8 148
Janne Puhakka C/RW Blues Jr. 5'11 174
Matias Pulli D TSP Jr. 5'8 158
Santeri Saari D Jokerit Jr. 6'2 191
Felix Westermarck RW Blues Jr. 6'1 191
BRANKÁRI KATEGÓRIE C
Janne Juvonen G Pelicans 6'1 183
Juuse Saros G HPK Jr. 5'11 180
RUSKO
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Anton Slepyshev LW Novokuznetsk 6'2 194
RUSKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Pavel Buchnevich LW Cherepovets 6'1 161
Valeri Nichushkin RW Chelyabinsk 6'4 196
ZOZNAM KATEGÓRIA B
Ruzal Galeyev C Kazan 2 6'0 176
Maxim Mamin C CSKA 2 6'1 183
Alexander Mokshantsev LW Yaroslavl 2 6'2 183
Rushan Rafikov D Yaroslavl 2 6'1.5 185
Rinat Valiyev D Kazan 2 6'1.5 198
Bogdan Yakimov C Penza 6'5 202
Andre Yerofeyev LW Chelyabinsk 2 5'11 172
Stanislav Zinchenko D Astana 2 6'1 194
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Tomas Dvorak D Karlovy Vary Jr. 6'3 198
Alexei Filippov RW Chelyabinsk 2 6'3.5 180
Nikolai Glukhov D Omsk 2 6'2 178
Saveli Ilyin RW MVD Balashikha 2 5'8 154
Alexei Nechkin RW Magnitogorsk 2 6'0 172
Konstantin Okulov LW Novosibirsk 2 6'0 174
Viatcheslav Osnovin C Chelyabinsk 2 6'0 187
Pavel Popov RW Khanty-Mansiysk 2 5'11 185
Sergei Stetsenko D CSKA 2 6'3 191
BRANKÁRI KATEGÓRIE C
Dmitri Baluev G Chelyabinsk 2 5'11 156
Andrei Filonenko G CSKA 2 6'5 220
Vyacheslav Volkov G CSKA 2 5'11 172
RUSKO-3.
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Denis Alexandrov D St. Petersburg 2 6'0 191
Viktor Baldayev D Mytischi 2 6'3 198
Sergei Dyachenko C/LW/RW Rus Moscow 5'11 174
Dmitri Yudin D Khanty-Mansiysk 2 6'2 180
BRANKÁRI KATEGÓRIE C
Ivan Bocharov G MVD Balashikha 2 6'2. 172
ŠVÉDSKO
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Elias Lindholm C Brynas 5'11.75 181
ŠVÉDSKO 2.
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Jacob de la Rose LW Leksand 6'2.25 189
ZOZNAM KATEGÓRIA B
Linus Arnesson D Djurgarden 6'1 179
ŠVÉDSKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA A
Andre Burakowsky LW Malmo 6'1 178
Robert Hagg D Modo Jr. 6'2.25 193
ZOZNAM KATEGÓRIA B
Lucas Wallmark RW Skelleftea Jr. 6'0 176
Alexander Wennberg C Djurgarden 6'1 174
Wilhelm Westlund D Farjestad Jr. 6'0 178
BRANKÁRI KATEGÓRIE B
Marcus Hogberg G Linkoping Jr. 6'4 194
Joel Lassinantti G Almtuna 5'10 180
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Gustav Backstrom D Modo Jr. 6'2 190
Sebastian Bengtsson C Sodertalje Jr. 5'8 156
Anton Blomberg C Linkoping Jr. 5'10 163
Leon Bristedt LW Linkoping Jr. 5'8 174
Adam Brodecki RW Brynas Jr. 5'10 167
Anton Cederholm D Rogle Jr. 6'1.5 209
Viktor Crus Rydberg C Linkoping Jr. 5'11 183
Carl Dahlstrom D Linkoping Jr. 6'3 191
Kevin Ekman Larsson D Leksand Jr. 5'11 158
Mads Eller C Frolunda U18 6'0 183
Mattias Goransson D Brynas Jr. 6'2 178
Fabian Gunnarsson RW Modo Jr. 5'10 185
Alexander Henriksson RW Farjestad Jr. 6'1 185
Jens Hogbom D Lulea Jr. 6'2 194
Amil Krupic D Rogle Jr. 6'2 198
Tobias Liljendahl C Djurgarden Jr. 6'1.5 194
Viktor Lindell LW Frolunda Jr. 5'9 154
Anton Lindholm D Skelleftea Jr. 6'0 191
Arvid Lundberg C Skelleftea Jr. 6'1 180
Victor Ohman RW Modo Jr. 5'9 167
Gustav Possler LW Modo Jr. 5'10.75 167
Tommy Stenqvist D Timra Jr. 5'9.75 169
BRANKÁRI KATEGÓRIE C
Henrik Hjerpe G Leksand Jr. 6'0 169
William Silwerfeldt-Ohman G Modo Jr. 6'2.5 198
Ebbe Sionas G AIK Jr. 5'11 180
ŠVÉDSKO U18
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Rasmus Fyrpihl LW Oregbro 6'0 180
Robin Norell D Djurgarden Jr. 5'10 176
David Westlund D Brynas Jr. 6'2.5 198
ČESKO
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Dominik Kubalik LW Sudbury 6'1 181
ČESKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA B
Martin Kokes D Kitvinov Jr. 6'2 189
Jan Stencel D Vitkovice Jr. 5'9 174
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Lukas Buchta D Zlin Jr. 6'1 178
Petr Ceslik LW Vitkovice Jr. 6'0 165
David Kampf C Chomutov Jr. 6'0 167
Jiri Kepka RW Plzen Jr. 5'11 176
Vaclav Pasek RW C. Budejovice Jr. 5'11 176
Lubos Rob LW C. Budejovice Jr. 6'0 183
SLOVENSKO
ZOZNAM KATEGÓRIA B
Marko Dano C Bratislava 5'11 183
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Eduard Simun C B. Bystrica 6'3 198
SLOVENSKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA C
David Griger LW Poprad 5'10 168
ŠVAJČIARSKO
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Joel Vermin RW Bern 5'11 192
Samuel Walser C Kloten 6'3 218
ŠVAJČIARSKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Luca Fazzini LW Lugano Jr. 5'9 183
Jason Fuchs C Chaux-De-Fonds Jr. 5'8 147
Fabrice Herzog RW Zug Jr. 6'2 176
Fabio Hogger C Kloten Jr. 5'10.5 154
BRANKÁRI KATEGÓRIE C
Nicola Aeberhard G Kloten Jr. 6'0 178
NEMECKO JUN.
ZOZNAM KATEGÓRIA C
Tim Bender D Mannheim Jr. 6'0 174
Markus Eisenschmid RW Kaufbeuren Jr. 6'0 169
Erik Gollenbeck RW Mannheim Jr. 5'10 165
Dominik Kahun RW Sudbury 5'8 165
John Koslowski C Eisbaren Berlin 6'1 198