Aktualizovali sme naše Podmienky služieb NHL.com a Zásady ochrany osobných údajov. Tým, že naďalej používate online služby NHL, vyjadrujete svoj súhlas s týmito aktualizovanými dokumentami a so spôsobom riešenia sporov.
Vitajte |účet|Odhlásiť 
NOVINKA! PRIHLÁSTE SA PROSTREDNÍCTVOM SOCIÁLNYCH SIETÍ
ALEBO
Užívateľské meno / e-mailHelso
 

Holmgren sa stal prezidentom Flyers, v úlohe GM ho nahradil Hextall

Streda 7.05.2014 / 18:30 / NHL.com/sk - Články

NHL.com

Podeľte sa s priateľmi


Holmgren sa stal prezidentom Flyers, v úlohe GM ho nahradil Hextall
Holmgren sa stal prezidentom Flyers, v úlohe GM ho nahradil Hextall

Klub Philadelphia Flyers vykonal presuny na šéfovských pozíciách. Generálny manažér Paul Holmgren sa posunul na post klubového prezidenta a v stredu menoval novým GM svojho doterajšieho asistenta Rona Hextall.

Hextall sa vrátil do Philadelphie v lete 2013 ako asistent generálneho manažéra a riaditeľ hokejových operácií. Pred príchodom k Flyers strávil niekdajší gólman sedem rokov ako asistent GM u Los Angeles Kings, kde s kolegami v roku 2011 postavil mužstvo neskorších víťazov Stanley Cupu.

"Som extrémne rád, že mám príležitosť viesť tím Philadelphia Flyers," uviedol Hextall v tlačovej správe. "Teším sa na úzku spoluprácu s Paulom v rámci vedenia, ktorého najvyšším cieľom je víťazstvo v Stanley Cupe."

Holmgren pôsobil ako generálny manažér Flyers od 22. októbra 2006, kedy vystriedal Bobby Clarkea. V prvej sezóne skončila Philadelphia posledná v lige, ale už v roku 2008 postúpila do finále Východnej konferencie.