SHARE
Podeľte sa s priateľmi


Peverley príde o zvyšok sezóny

Streda 12.03.2014 / 22:46 / NHL.com

NHL.com

Podeľte sa s priateľmi


Peverley príde o zvyšok sezóny
Peverley príde o zvyšok sezóny

Rich Peverley si v tejto sezóne už nezahrá. Útočník Dallas Stars bude pokračovať v liečbe srdca, kvôli ktorému skolaboval počas pondelňajšieho zápasu NHL.

Peverley oznámil novinky o svojom zdravotnom stave na stredajšej tlačovej konferencii v Dallase. Prečítal pripravené vyhlásenie, v ktorom poďakoval klubu, tímovým lekárom a rodine, ale na otázky médií neodpovedal a po dočítaní opustil sálu.

Lekári potom potvrdili , že pre Peverleyho skončila sezóna. Namiesto nej sa podrobí liečbe v Clevelande, ktorá bola pôvodne plánovaná až na letnú prestávku.

Tridsaťjedenročný útočník strávil minulé dni v nemocnici po tom, čo skolaboval priamo na striedačke počas prvej tretiny duelu s Columbus Blue Jackets. Zápas bol následne odložený za stavu 1:0 pre Columbus v čase 13:37.

Peverley, ktorého Stars získali od Boston Bruins 4. júla 2013 vo veľkom trejde siedmich hráčov, mal počas jesenného kempu nepravidelný srdcový rytmus. Preto vynechal prípravu a do zostavy sa vrátil až 5. októbra. Potom odohral 60 stretnutí za Dallas a vynechal až zápas v Columbuse 4. marca. Následne sa však vrátil a pred pondelkovým incidentom zohral ešte dva zápasy.

2. KOLO
 
Séria vyrovnaná 1:1
 
Séria vyrovnaná 1:1
 
  Stars vedú v sérii 1:0
 
Sharks vedú v sérii 1:0