FINAL RANKNAMEPOSCLUB(LEAGUE)
DAHLIN, RASMUS DFROLUNDA (SWEDEN)
BOQVIST, ADAM DBRYNAS JR. (SWEDEN-JR.)
LUNDESTROM, ISAC CLULEA (SWEDEN)
DENISENKO, GRIGORI LWYAROSLAVL 2 (RUSSIA-JR.)
OLOFSSON, JACOB CTIMRA (SWEDEN-2)
KUPARI, RASMUS CKARPAT (FINLAND)
GINNING, ADAM DLINKOPING (SWEDEN)
BOKK, DOMINIK LWVAXJO JR. (SWEDEN-JR.)
KOTKANIEMI, JESPERI CASSAT (FINLAND)
KRAVTSOV, VITALI RWCHELYABINSK (RUSSIA)
KAUT, MARTIN RWPARDUBICE (CZREP)
HALLANDER, FILIP CTIMRA (SWEDEN-2)
JENIK, JAN RWBENATKY N. J. (CZREP-2)
HRABIK, KRYSTOF CLIBEREC (CZREP)
FEHERVARY, MARTIN DOSKARSHAMN (SWEDEN-2)
BITSADZE, MIKHAIL CDYNAMO MOSCOW (RUSSIA)
JOHANSSON, FILIP DLEKSAND JR. (SWEDEN-JR.)
LAUKO, JAKUB CCHOMUTOV (CZREP)
NORDGREN, NIKLAS RWHIFK JR. (FINLAND-JR.)
SEMYKIN, DMITRI DSTUPINO 2 (RUSSIA-JR.)
ERIKSSON, ALBIN RWSKELLEFTEA JR. (SWEDEN-JR.)
ANDERSSON, AXEL DDJURGARDEN JR. (SWEDEN-JR.)
GUSTAFSSON, DAVID CHV 71 (SWEDEN)
BERGGREN, JONATAN RWSKELLEFTEA JR. (SWEDEN-JR.)
GALENYUK, DANILA DSKA ST. PETERSBURG 2 (RUSSIA-JR.)
BACK, OSKAR CFARJESTAD JR. (SWEDEN-JR.)
MOROZOV, IVAN LWKHANTY-MANSIYSK 2 (RUSSIA-JR.)
YLONEN, JESSE RWESPOO (FINLAND-2)
MANSUROV, DEMID RWCHELYABINSK 2 (RUSSIA-JR.)
SHEN, PAVEL CKHANTY-MANSIYSK (RUSSIA)
WERNBLOM, LUKAS CMODO JR. (SWEDEN-JR.)
RAGNARSSON, JACOB DALMTUNA (SWEDEN-2)
KILLINEN, LENNI RWBLUES JR. (FINLAND-JR.)
KVASNICA, MICHAL RWFRYDEK-MISTEK (CZREP-2)
LILJA, DAVID CKARLSKOGA (SWEDEN-2)
JAKOBSSON, CARL RWFARJESTAD JR. (SWEDEN-JR.)
MARCHENKO, KIRILL RWKHANTY-MANSIYSK 2 (RUSSIA-JR.)
KOVALENKO, NIKOLAI RWYAROSLAVL 2 (RUSSIA-JR.)
ZHURAVLYOV, DANILA DIRBIS KAZAN (RUSSIA-JR.)
FAGEMO, SAMUEL RWFROLUNDA JR. (SWEDEN-JR.)
LUNDKVIST, NILS DLULEA JR. (SWEDEN-JR.)
BUCHTELA, ONDREJ DKADAN (CZREP-2)
KUROVSKY, DANIEL RWVITKOVICE (CZREP)
WESTFALT, MARCUS CBRYNAS (SWEDEN)
KALUS, JAN RWFRYDEK-MISTEK (CZREP-2)
PLASEK, KAREL RWBRNO JR. (CZREP-JR.)
PUCEK, ROMAN LWVSETIN U18 (CZREP-JR. U18)
UTUNEN, TONI DLEKI (FINLAND-2)
KOWALCZYK, DANIEL DBRNO JR. (CZREP-JR.)
NEVASAARI, ARTTU RWKARPAT JR. (FINLAND-JR.)