FINAL RANK NAME POS CLUB(LEAGUE)
101 Gilmour, Adam C Nobles (HIGH-MA)
102 Hanson, Joshua D Portland (WHL)
103 Gonye, Alexander LW Union College (ECAC)
104 Seaman, Tyrel C Brandon (WHL)
105 Montgomery, Jacob LW Sioux City (USHL)
106 Draeger, John D Shattuck-St. Mary's (HIGH-MN)
107 Auger, Justin RW Guelph (OHL)
108 Beattie, Matthew C/RW Phillips-Exeter (HIGH-NH)
109 Ryan, Andrew LW Halifax (QMJHL)
110 Brown, Connor RW Erie (OHL)
111 Kontos, Kristoff C Mississauga St. Michael's (OHL)
112 Farley, Austin LW Fargo (USHL)
113 Wigle, Joel RW Erie (OHL)
114 Leipsic, Brendan LW Portland (WHL)
115 Hinostroza, Vincent C Waterloo (USHL)
116 Blueger, Theodor C Shattuck-St. Mary's (HIGH-MN)
117 Corbett, Cody D Edmonton (WHL)
118 Tierney, Chris C London (OHL)
119 Clarke, Michael C Windsor (OHL)
120 Pelech, Adam D Erie (OHL)
121 Marchese, Chris LW Windsor (OHL)
122 Donnay, Troy D Erie (OHL)
123 Bourke, Troy LW Prince George (WHL)
124 Carrick, Connor D USA U-18 (USHL)
125 Graham, Jesse D Niagara (OHL)
126 Zulinick, Morgan C U Wisconsin (BIG10)
127 Bligh, Nicholas C South Shore (EJHL)
128 Martinook, Jordan LW Vancouver (WHL)
129 Bussieres, Raphael LW Baie Comeau (QMJHL)
130 Merchant, Will LW U Maine (H-EAST)
131 Leier, Taylor LW Portland (WHL)
132 Stevens, John C Northeastern (H-EAST)
133 Iafallo, Alex C Fargo (USHL)
134 Darcy, Cameron C/RW Cape Breton (QMJHL)
135 Rissling, Jaynen D Calgary (WHL)
136 Fournier, Dillon D Rouyn-Noranda (QMJHL)
137 Zlobin, Anton RW Shawinigan (QMJHL)
138 MacEachern, Mackenzie LW Brother Rice H.S. (HIGH-MI)
139 Dotchin, Jake D Owen Sound (OHL)
140 Hamonic, Justin D Tri-City (WHL)
141 Kamayev, Denis RW Cska (RUSSIA)
142 Murphy, Wade RW Penticton (BCHL)
143 Collier, Brendan LW Malden Catholic (HIGH-MA)
144 Wade, Justin D Notre Dame (H-EAST)
145 Duane, Kevin RW Boston University (H-EAST)
146 Payne, Cody RW Plymouth (OHL)
147 Bischoff, Jake D Grand Rapids (HIGH-MN)
148 Gostisbehere, Shayne D Union College (ECAC)
149 Toninato, Dominic C Duluth East (HIGH-MN)
150 Lane, Matthew C/LW Boston University (H-EAST)