Olemme päivittäneet palveluehtomme ja tietosuojakäytäntömme. Jatkamalla NHL:n online-palvelujen käyttämistä hyväksyt nämä päivitetyt asiakirjat ja kiistojen sovittelumenettelyn.
Welcome |Tili|Kirjaudu ulos 
UUTTA! KIRJAUDU SISÄÄN SOME-PROFIILILLASI
TAI
 

Luistelijat 2012-2013

Joukkue Pelaaja Sij PO M S Pst +/- RM YVM AVM VM L L-%
ANASami VatanenP820230100633,3
NSHJoonas RaskK2011-1000000,0
WPGAntti MiettinenOL22325-320022611,5
NJDHarri PesonenK4000-1200030,0
EDMLennart PetrellVL35369-440102313,0
DETValtteri FilppulaK419817-463007811,5
NYIJesse JoensuuVL702226000150,0
BUFVille LeinoVL8246061001118,2
EDMTeemu HartikainenVL23123-86100214,8
MINMikael GranlundK27268-46000365,6
CARTuomo RuutuOL17459-680003013,3
ANAToni LydmanP35066-112000280,0
CARJoni PitkänenP22189212000342,9
PHXLauri KorpikoskiVL366511-312100837,2
WPGOlli JokinenK457714-1914000858,2
TBLSami SaloP4621517516100484,2
ANASaku KoivuK47819274184005514,5
TORLeo KomarovK42459-118003517,8
CAR, PITJussi JokinenVL4313922-5243037417,6
MINMikko KoivuK481126372260031278,7
ANATeemu SelänneOL46121224-10283019612,5
PHIKimmo TimonenP4552429336301786,4
Tulokset 1–22/22.
1