Aktualizovali jsme naše Podmínky služeb NHL.com a Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že nadále používáte online služby NHL, vyjadřujete svůj souhlas s těmito aktualizovanými dokumenty a se způsobem řešení sporů.

Anaheim přeťal vítěznou šňůru L.A. a vrátil se do série

Pátek 9.05.2014 / 08:27 / NHL.com/cz - Články

Autor Michael Langr - korespondent nhl.com

Podělte se s přáteli

Matt Beleskey poslal hvězdného obránce soupeře Drew Doughtyho hlavou napřed na střídačku, slavící Corey Perry vyskočil na plexisklo proti domácím fanouškům. Už prvních pět minut utkání v Los Angeles ukázalo, že hokejisté Anaheim Ducks jsou připraveni vrátit se do bitvy o jižní Kalifornii.

Vítězstvím 3:2 ve Staples Center přerušili šestizápasovou šňůru výher Los Angeles Kings a snížili stav série druhého kola na 1:2.

Ve třetím duelu byli vždy o krok napřed, vedli od 5. minuty a i když na začátku 2. třetiny Kings vyrovnali gólem Jeffa Cartera (s asistencí Mariána Gáboríka), hosté opět odskočili trefou Teemu Selanneho v krásně provedeném brejku. Gól obránce Bena Lovejoye na 3:1 pak zápas rozhodl.

"Chtěli a museli jsme je porazit. Dokázali jsme si, že na to máme a věříme, že jsme zaseli semínko pochybností do jejich hlav," uvedl po zápase autor vítězné branky.

V sérii, v níž dosud vždy vyhrávali jen hosté, se bude 4. zápas konat v sobotu v Los Angeles. Anaheim v něm možná nebude mít k dispozici brankáře Frederika Andersena, jenž odstoupil během třetí třetiny čtvrtečního zápasu. Podle kouče Bruce Boudreaua jde o zranění v dolní části těla a nemělo by být dlouhodobé.