SHARE
Podělte se s přáteli


Peverley přijde o zbytek sezony

Středa 12.03.2014 / 22:41 / NHL.com

NHL.com

Podělte se s přáteli


Peverley přijde o zbytek sezony
Peverley přijde o zbytek sezony

Rich Peverley si v této sezoně už nezahraje. Útočník Dallas Stars bude pokračovat v léčbě srdce, kvůli kterému zkolaboval během pondělního utkání NHL.

Peverley oznámil novinky o svém zdravotním stavu na středeční tiskové konferenci v Dallasu. Přečetl připravené prohlášení, v němž poděkoval klubu, týmovým lékařům i rodině, ale na otázky médií neodpovídal a po dočtení opustil sál.

Lékaři poté potvrdili, že pro Peverleyho skončila sezona. Místo ní se podrobí léčbě v Clevelandu, která byla původně plánovaná až na letní přestávku.

Jednatřicetiletý forvard strávil minulé dny v nemocnici poté, co zkolaboval přímo na střídačce během první třetiny duelu s Columbus Blue Jackets. Zápas byl následně odložen za stavu 1:0 pro Columbus v čase 13:37.

Peverley, kterého Stars získali od Boston Bruins 4. července 2013 ve velkém trejdu sedmi hráčů, měl během podzimního tréninku nepravidelný srdeční rytmus. Proto vynechal přípravu a do sestavy se vrátil až 5. října. Poté odehrál 60 utkání za Dallas a vynechal až zápas v Columbusu 4. března. Následně se však vrátil a před pondělním incidentem sehrál ještě dva zápasy.