SHARE
Podělte se s přáteli


Uzdravený Hemský asistoval, Gudas bude fit

Sobota 11.01.2014 / 12:16 / NHL.com/cs - Co se děje v Lize
Podělte se s přáteli


Uzdravený Hemský asistoval, Gudas bude fit
Uzdravený Hemský asistoval, Gudas bude fit

Čtvrteční duel proti Washington Capitals nedohrál český mladík Radko Gudas. Obránce Tampa Bay Lightning odstoupil na konci první třetiny a na led se už nevrátil. Oficiální verze: Zranění v dolní části těla.

Zpráva možná přidělala další vrásku na čele trenéra české reprezentace Aloise Hadamczika, který má Gudase na soupisce pro olympijský turnaj v Soči. Kromě něj byl totiž mezi zraněnými ještě Aleš Hemský z Edmonton Oilers, další volba pro olympiádu.

Pátek ovšem všechny obavy rozptýlil. Hemský se vrátil na led v utkání proti Pittsburgh Penguins a dokonce se podílel na výhře 4:3 po prodloužení, když nahrál ruskému obránci Antonu Belovovi na první gól kariéry v NHL.

Ohledně Gudasova zdravotního stavu se v Tampě žádné podrobnější zprávy neobjevily, kouče i fanoušky však uklidnil obráncův otec. "O nic nejde, má jenom nastřelené stehno. Brzy se vrátí," řekl serveru iSport.cz bývalý reprezentační bek Leo Gudas.

Tampa hraje v sobotu na ledě Philadelphia Flyers a i když Gudas mladší možná ještě do zápasu nenastoupí, čas jeho návratu by neměl být daleko.