Aktualizovali jsme naše Podmínky služeb NHL.com a Zásady ochrany osobních údajů. Tím, že nadále používáte online služby NHL, vyjadřujete svůj souhlas s těmito aktualizovanými dokumenty a se způsobem řešení sporů.
vítejte |účet|Odhlásit 
NOVINKA! PŘIHLASTE SE PROSTŘEDNICTVÍM SOCIÁLNÍCH SÍTÍ
NEBO
 

Michálek se zranil, Coyotes za něj povolali Kleslu

Čtvrtek 19.12.2013 / 22:17 / NHL.com/cz - Články

NHL.com

Podělte se s přáteli


Michálek se zranil, Coyotes za něj povolali Kleslu
Michálek se zranil, Coyotes za něj povolali Kleslu

Hokejisté Phoenix Coyotes pokračují na tripu po Kanadě bez Zbyňka Michálka. Český obránce se před čtvrtečním utkáním proti Toronto Maple Leafs odpojil od mužstva a odcestoval domů do Arizony, kde se podrobí lékařským vyšetřením. Důvodem je zranění v dolní části těla.

Michálek odehrál při úterním zápase s Montreal Canadiens pouhé jedno střídání a po 40 vteřinách odešel do kabiny. V letošní sezoně už přitom vynechal devět startů právě kvůli zranění v dolní polovině těla a v Montrealu hrál teprve čtvrtý zápas od návratu.

V sestavě Phoenixu ho nahradí krajan Rostislav Klesla, kterého na podzim odeslalo vedení na farmu do Portlandu.

Doba Michálkova návratu na led není známá. Jeho zranění nejspíš přidělá vrásky na čele reprezentačního kouče Aloise Hadamczika, jenž s ním počítal do nominace na olympijský turnaj. Ta by měla být oznámená do 7. ledna.

Defenzivní specialista odehrál v probíhajícím ročníku NHL 24 zápasů, v nichž si připsal jen čtyři asistence, ale v kolonce plus/minus má kladné číslo 10.