SHARE
Podělte se s přáteli


Pánik dostal trest, Detroit povolal Mrázka

Čtvrtek 12.12.2013 / 09:30 / NHL.com/cs - Co se děje v Lize

NHL.com

Podělte se s přáteli


Pánik dostal trest, Detroit povolal Mrázka
Pánik dostal trest, Detroit povolal Mrázka

Richard Pánik z Tampa Bay Lightning si dva zápasy nezahraje. Slovenský útočník dostal od Oddělení pro hráčskou bezpečnost NHL distanc za vražení na hrazení obránce Karla Alznera v úterním utkání s Washington Capitals.

Pánik dostal v utkání vyšší trest. Po disciplinárním verdiktu přijde o poměrnou část platu ve výši 7590 dolarů.

Distanc na dva zápasy dostal také obránce Jared Cowen z celku Ottawa Senators. Potrestaný byl za atak na hlavu útočníka Zemguse Girgensonse z úterního duelu proti Buffalo Sabres. I Cowen přijde o poměrnou část platu za zápasy v trestu. Peníze putují na Asistenční fond pro zraněné hráče.

Detroit má potíže

V klubu Detroit Red Wings počítají zraněné. Do čtvrtečního utkání proti Tampě nemůže počítat s jedničkou Jimmy Howardem ani s centrem Stephenem Weissem.

Weisse trápí bolavé tříslo, Howard si na středečním tréninku poranil koleno. Vedení povolalo z farmy v Gand Rapids českého brankáře Petra Mrázka. Ten bude v proti Tampě krýt záda švédskému gólmanovi Jonasi Gustavssonovi.

Aby uvolnili místo Mrázkovi, napsali manažeři Detroitu na listinu zraněných Henrika Zetterberga. Ten chybí od začátku prosince se zraněním zad.

2. KOLO
 
Penguins vedou v sérii 3:1
 
Lightning vedou v sérii 2:1
 
Série vyrovnaná 2:2
 
Série vyrovnaná 2:2